Takovéto rozhodnutí přišlo z jeho dlouholetých zkušeností, sám byl totiž nahrávač. „Nahrávačka z velké míry rozhoduje o tom, co mančaft na hřišti předvádí, a z toho důvodu musí umět kolektiv správně vést," uvedl trenér Prostějova pro klubový web.

A vypadá to, že samotná devětadvacetiletá Němka nebere své kapitánství na lehkou váhu. Naopak, dle jejich slov si této funkce velice váží. „Jsem za to velice ráda a hlavně poctěna, že jsem tu šanci dostala. Doufám, že splním očekávání, a udělám pro to vše, co je v mých silách," uvedla po zápase s Přerovem.

Jak sama prozradila, kapitánkou už byla, avšak v posledních letech dostaly přednost jiné hráčky.

„Kapitánkou jsem byla v mém domácím klubu, ale poté jsem vystřídala za krátkou dobu poměrně hodně týmů, takže jimi byly hráčky, které tam působily dlouho. I proto je to pro mě čest, že můžu být kapitánkou tady," řekla Hindriksenová, která rozhodně při příchodu do klubu podobné ambice vůbec neměla.

„Vůbec jsem to nečekala. Trenér mi to zkrátka oznámil a já za to byla ráda," dodala.

A nová kapitána už stihla i zhodnotit druhý přípravný zápas, který se hrál s Přerovem.

„Byl to náš druhý zápas a mohli jsme vidět, že jsme se od minulého týdne zlepšili. S Přerovem jsme se spíše soustředili na naše věci a ne na soupeřky, protože si myslím, že bylo celkem jasně vidět, že jsme byli lepší tým. Ale stejně je pořád před námi ještě hodně práce," zhodnotila dosavadní výkony.