Mužstvo Sokola II mělo vstup do utkání úspěšný, nejprve si udržovalo dvougólové vedení, následně i třígólové, ale po přestávce dovolili Prostějovští domácím stav duelu srovnat. Když potom probíhala 45. minuta utkání, vedli Kuřimští 26:23. Čtyři minuty před koncem střetnutí vyrovnali Prostějovští na 29:29 a když chybělo do závěru boje osm vteřin, vyrovnal Kozlovský ze sedmimetrového hodu na konečných 32:32.

„Vše probíhalo v klidu, v utkání prakticky o moc nešlo a tak se hrála technická házená dobré úrovně. Diváci často uznale tleskali, a to i nám…," líčil atmosféru v Kuřimi trenér Sokola II Alois Jurík.

„Na závadu bylo jen to, že v nafukovací hale nebyla funkční ventilace, teklo z nás a hráči museli střídat v krátkých intervalech. Zacpal byl opět vynikajícím strážcem naší branky, v prvním poločase měl téměř dvaapadesátiprocentní úspěšnost! Naši střelci dobře mířili, všichni byli v pohybu i bez míče, plnili moje představy a ty jsou náročné. Po přestávce jsme ale dostali čtyři góly v řadě a dostavila se trochu naše trápení. Závěr se vyznačoval zejména naší vůlí neprohrát a povedlo se to. Chyběli nám omluvení Gazdík a Mikulka, remízu vidím jako zaslouženou," ukončil hodnocení kouč Jurík. (kdl)

SK Kuřim - TJ Sokol II Prostějov 32:32 (15:17)

Rozhodčí: Baader a Novotný. Vyloučení: 1 – 5. ŽK: 1 – 2. Sedmičky: 8/6 - 6/5. Diváků: 60. TJ Sokol II Prostějov: Zacpal, Hrubý – Kozlovský 9, Čižmárik, M. Jurík 2, T. Jurík 5, Juráček, Jurečka 3, Bečička 2, Ordelt, Procházka 3, Raška, Kosina 8. Trenér: Alois Jurík.

Tabulka

Tabulka