„Prohráli jsme zaslouženě," přiznával trenér Sokola II Alois Jurík. „Rozhodl první poločas, naše obrana a také technické chyby, desítku gólů jsme dostali v první části hry z trháků domácího celku. Jednu desetiminutovku jsme prohráli 7:1! Kosinu s Kozlovským si vzali domácí na osobní hlídání. Druhý poločas už byl z naší strany kvalitnější, zvykli jsme si na nafukovací halu, Kuřimští byli pod tlakem, ale už to uhráli. Venku jsme prostě poloviční, kdyby hráli hoši stejně odpovědně jako doma, zejména jako před týdnem s Juliánovem, měli bychom o hodně bodů víc. Příští sobotu budeme hrát doma, netradičně už od 16.30 hodin, s rezervou Brna. Hosté jistě přijedou v jiném složení než do Kostelce na Hané, brněnské extraligové áčko bude mít volno, fluktuanti budou k dispozici a B-tým Brna potřebuje nutně body k záchraně druholigové příslušnosti. A spodek tabulky se nebezpečně srovnává…," varuje trenér Alois Jurík.

SK Kuřim - TJ Sokol II Prostějov 33:27 (20:12)

Rozhodčí: Kaufman a Procházka. Vyloučení: 3 – 5. ŽK: 2 – 2. Úspěšné sedmičky: 3 – 2. Diváků: 62.

TJ Sokol II Prostějov: Zacpal, Hrubý – Kozlovský 4, Burget 6, Jurík 2, Chytil 1, Ordelt, Münster 1, Procházka 2, Mikulka 1, Jura, Raška. Kosina 10. Trenér: Alois Jurík.

Autor: Vlastimil Kadlec