Prostějovští tanečníci si ze soutěže přivezli dvě zlaté, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

„První místo získali junioři s choreografií Na dotek a Inspiration. Stříbro si odvezli dětští tanečníci z choreografií Z komína od cihelny a Whoop de doop, bronz získali junioři s choreografií Také your cap," vyjmenovala Eva Moudrá.

Tanečníci se pravidelně setkávají k tréninku v nově upravených prostorách v bývalém Domě služeb ve Vrahovicích. „V našem klubu tančí osmdesát chlapců a dívek, takže v celorepublikovém porovnání patříme k velice malým klubům," řekla Eva Moudrá a dodala, že svěřenci pod vedením trenérky Jany Bálešové každoročně obměňují choreografie.

Úspěšní tanečníci studia Free dance

„Je to více než deset nových choreografií. Některé děti se věnují několika choreografiím, což je pro ně časově náročné," vysvětlila Eva Moudrá.

Tanečníky čeká v nejbližších dnech soutěž v Petřvaldě a Kuřimi. Zhodnotit výkony svěřenců z tanečního studia budou moct i lidé v Prostějově.

„V neděli 9. června budeme vystupovat na Předhlídce prostějovských tanečních skladeb. Akce se bude konat na hale Pod Kosířem," pozvala milovníky tanečního umění Eva Moudrá.

Studio Free Dance vyučuje několik stylů tanců, a to od baletu přes break dance a hip hop až po salsu. Naučit se alespoň základy některého z tanců budou moct děti i během července na příměstském táboře, který studio organizuje. Kromě tance a cvičení pod vedením zkušených lektorek čeká na děti program plný her a zábavy. Mohou se těšit na koupání a vodní hry, výlety do okolí či sportovní soutěže. Nebude chybět ani výtvarná dílna, kde si děti vlastními silami vyrobí malý dárek. 

Výsledky Studia na soutěžích: PODÍVEJTE SE ZDE