„Jsem rád, že se dostavily výjimečné sportovní osobnosti. Především tady rád vidím člověka, se kterým mě pojí 22 let krásné spolupráce. Je to mega hvězda českého sportu Honza Železný. Samozřejmě vítám i ostatní,“ řekl úvodem Miroslav Černošek, jednatel pořádající společnosti TK Plus.

„Chtěl bych poděkovat pořádající agentuře. Už je to několikátý ročník této výjimečné akce pro děti s charitativním podtextem. Myslím, že to má velký smysl. Jsem rád, že takové věci organizujeme,“ přidal se primátor Prostějova František Jura.

A pak už se mohlo jít do akce. Slalom na koloběžkách či s gymbaly, sbírání tenisáků, fotbálek, poznávání vlajek, puzzle i souboj hvězdných kapitánů určil po sečtení bodů vítězný tým. Stal se jím bílý výběr dětského domova s patronem Jakubem Vadlejchem. Těsně za ním zůstalo družstvo Jiřího Nováka ze ZŠ Melantrichova. Při bodové shodě však rozhodoval až vrh speciální kostkou.

Zdroj: Deník/Ivan Němeček

Nechybělo pěvecké a taneční vystoupení, tím hlavním ale bylo závěrečné předání medailí, věcných cen a šeků v hodnotě 15 000 korun všem zúčastněným subjektům.

„Je to věc, která lidi spojuje. Peníze jdou na dobrou věc. Je to výborná akce, kterou podporuji každý rok,“ řekl jeden z patronů Jiří Novák.

Michal Zapletal
Fotbalový Prostějov testoval nové hráče. Tipsport ligu zahájil remízou