Kromě soutěže družstev však oba svůj klub reprezentovali i v soutěži jednotlivců. Jan Brtník v kategorii M3 do 81 kg, Zdeněk Gottwald v kategorii M3 v nejvyšší váze nad 100 kg. Brtník hned v úvodu narazil na reprezentanta z Německa, přes kterého však do další fáze turnaje neprošel. Zdeněk Gottwald se po prohře s maďarským závodníkem dostal zpět do hry po výhře ve finále oprav, kde zdolal soupeře z Francie. Tím se probojoval až do finálového bloku, kde v zápase o bronz vyzval gruzínského závodníka, na kterého již bohužel nestačil a domů tak veze slušné páté místo.

Další trenér Aleš Tulach musel ze zdravotních důvodů těsně před odjezdem léčit vysoké horečky, a tak si nakonec jen doma zabojoval se zdravím. Dalšího čtvrtého trenéra Petra Sedláčka pak do hlavního města Bosny a Hercegoviny nepustil zaměstnavatel.

Titul okresních přeborníků si vykopali starší žáci TJ Sokol Určice (ve žlutém). V posledním domácím utkání se radovali z výhry 2:1 po penaltách s druhým Protivanovem. 10.6. 2024
V Určicích stříkaly bublinky. Slavil se titul okresních přeborníků

„I tak si ale myslím, že jsme díky výsledkům v Sarajevu, zanechali nesmazatelnou stopu pro Českou republiku a prostějovské judo zvlášť. Ještě bych chtěl poděkovat našim rodinám za podporu. Bez jejich pochopení a podpory by to nešlo. Děkuji našim zaměstnavatelům, Městské policii Prostějov a AČR, že nás uvolnila v rámci dovolené v tak složité době. Děkuji také Českému svazu juda, který nás na soutěž přihlásil. Děkuji všem," řekl k celé akci Zdeněk Gottwald.