V kategorii U14 obsadil Matouš Havlíček sedmé místo, Agáta Padrnosová a Petr Hrazdil nakonec skončili bez umístění. V kategorii U18 měl největší naději na medaili Ondřej Vašut, který se také prezentoval velice dobrým výkonem. Nakonec ale skončil jen sedmý. Čtvrtá pak byla Pavla Bohanesová a Eva Vránová brala dělené 5.místo. Jan Melka a Radim Götz skončili bez umístění.

V neděli se v nejvíce obsazené kategorii celého turnaje - U16 - postavila na žíněnku Laura Padrnosová, která i přes krásné zápasy a snahu obsadila čtvrté místo. Jan Melka, Petr Hrazdil, Dominik Hrňa, Matěj Kolář, Zuzana Šindelářová a Eva Vránová se nakonec museli obejít s výsledkem bez umístění.

V neděli se také konalo mistrovství České republiky dorostu, kterého se zúčastnilo 281 dorostenců z celé ČR. Zde se z Vídně přesunul Ondřej Vašut a ve váze do 81kg, kde se dostal až do bojů o třetí místo. V něm pak sice soupeřovi utekl z nasazeného držení, ale už v závěru mu nestačil časový limit, aby dohnal ztrátu jednoho bodu. Odjížděl tak s neoblíbeným děleným pátým místem. Pavla Bohanesová první zápas vyhrála držením na zemi, potom už ale na další soupeřky nestačila a dvakrát prohrála. Radim Götz, Barbora Vítková a David Zachar bohužel nestačili na soupeře v prvním kole a jsou tak bez umístění.

Chance liga: Poruba - Jestřábi Prostějov (28.2.2024)
Lídr počtvrté na kolenou! Jestřábi vyhráli v Porubě i díky Haškově michiganu

V neděli se také konal turnaj přípravek v Prostějově. Tohoto turnaje, pořádaného Olomouckým oddílem, se zúčastnilo celkem 360 judistů. Ze Sokola I se zde předvedlo 28 závodníků, z nichž pro většinu se jednalo o první závody v životě. I přes to se nikdo z nich nenechal zahanbit a všichni předvedli srdnatý výkon. Hned osmnáct z nich za něj bylo odměněno medailemi.