Hned první den přitom bodovali závodníci Tufo Pardus Prostějova, konkrétně dvojice Radovan Štec a Matyáš Koblížek a v bodovacím závodě vybojovali deváté místo. Jen o tři místa za nimi se umístili Pavel Novák a Vojtěch Koblížek.

V madisonu si pak ještě polepšili, když duo Štec, Koblížek bylo osmé a Novák, Koblížek desátí. V kategorii U23 se postavili na start Lukáš Kolařík spolu s René Smékalem a obsadili v bodovacím závodě čtrnáctou příčku a v madisonu byli třináctí.

Druhý den se prostějovští kadeti prosadili jak v madisonu, tak v bodovacím závodě. V prvním případě obsadili Štec s M. Koblížkem sedmé místo a Novák s V. Koblížkem osmé. V bodovacím závodě pak skvělý výkon předvedli Štec s M. Koblížkem, když skončili na skvělém pátém místě a druhá česká dvojice dojela jedenáctá.

V elitním závodě se po boku bývalého prostějovského závodníka Denise Rugovace postavil na start Luděk Lichnovský. Hned první den na sebe upozornili, když v celkové klasifikaci úvodního dne byli pátí. Luděk zazářil v bodovacím závodě, kde bral čtvrté místo a shodnou příčku dvojice obsadila také v madisonu. Druhý den se dařilo o něco méně, nicméně v celkovém hodnocení patří české dvojici prozatím výborné sedmé místo.