Nejvýraznější postavou šampionátu byla domácí juniorka Patricie Müllerová, která vybojovala tři mistrovské tituly a zlato ve stíhacím závodě ještě navíc ozdobila českým národním rekordem. Ve stíhacím závodě juniorek domácí slavili dokonce double, protože druhou finalistkou byla Eliška Grulichová.

Mezi juniory si pro skvělé výsledky přijel Vojtěch Soukup, který vybojoval domácí titul ve stíhacím závodě jednotlivců a přidal stříbro ve scratchi. Ve starších žácích potvrdil konstantní růst výkonnosti Alexandr Kaniščev, když získal stříbro ve stíhacím závodě jednotlivců, bronz v bodovacím závodě a zlato ve stíhacím závodě družstev. Zlato ze stíhačky družstev vybojovali společně Kaniščevem ještě Arnošt Drcmánek, Matěj Dedek a prostějovskou trojici doplnil Jakub Křupala z Bike Pro Racing.

Na individuální medaili dosáhla ve scratchi také Kristýna Křupalová, která společně s Apolenou Pechovou přidala ještě stříbro ve stíhacím závodě družstev. Stíhací závod družstev vynesl stříbrné medaile pro kadety Tadeáše Ladru a Nikolu Jaroše ve smíšeném družstvu se závodníky z Favoritu Brno a Mapei Merida Kaňkovský.

Fotbalisté TJ Sokol Čechovice (v červeném) v předkole MOL Cupu nestačili na FK Kozlovice.
Kam za sportem? Nižší fotbalové soutěže startují, mrkněte na šlágry

„S výsledky na domácím mistráku jsem spokojen. Musím vyzdvihnout suverenitu Patricie Müllerové, která své soupeřky převyšovala opravdu výrazně a vybojovala si tak nominaci na juniorské mistrovství světa v Kolumbii, které se koná ve druhé polovině srpna. Skvěle připraven byl taky Vojta Soukup. I když v kvalifikaci stíhačky zajel až v uvozovkách druhý nejlepší čas, dokázal ve finále svého soupeře z Dukly Praha porazit a získat mistrovský titul. Chci také poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci šampionátu. Jediným nedostatkem bylo deštivé počasí, které dalo zabrat nám jako pořadatelům, ale i všem účastníkům.“ Shrnuje mistrovské dění Martin Cetkovský.