Ve čtvrtek je v Prostějově naplánována královská porce patnácti zápasů. A diváci se mohou těšit i na zvučná jména, vždyť Prostějov má na široké soupisce hráče jako jsou Jiří Veselý, Zdeněk Kolář, David Poljak, Jiří Lehečka, Jaroslav Pospíšil, Daniel Siniakov nebo Dalibor Svrčina. Z tenistek ve výběru figurují Kateřina Siniaková, Barbora Krejčíková, Tereza Smitková, Anna Sisková nebo sestry Linda a Brenda Fruhvirtovy. Kapitán Navrátil má tedy z čeho vybírat.

Hned ve čtvrtek se představí nejlepší český hráč Veselý, který se utká se svým bývalým týmovým kolegou Adamem Pavláskem. Dalším tahákem bude bitva mezi Kolářem a Janem Šátralem z modrého týmu.

V ženské dvouhře ve čtvrtek atraktivitou vyčnívá souboj patnáctileté Lindy Noskové s velezkušenou Lucií Hradeckou. Terezu Smitkovou prověří sedmnáctiletá Darja Vidmanova.

Bílý prostějovský tým první kolo na Štvanici proti modrým soupeřům z ČLTK vyhrál 15:10. V průběžné tabulce Barvy pro budoucnost - TOP liga ČTS by Moneta drží první místo.

Start obou hracích dnů je v 10 hodin. Hrát se bude na čtyřech kurtech současně. Ve čtvrtek je na programu šest mužských dvouher, čtyři ženské dvouhry, po dvou mužských a ženských čtyřhrách a jeden mix.

V pátek je na programu čtrnáct utkání. Pokud nebude rozhodnuto dříve.

Jiří Vykoukal (Prostějov)
Vykoukal: Zahrát si už neplánuju. Z čeho má obavy?