„Bylo to teprve podruhé, co jsme hrály v naší sestavě. Na naší straně bylo hodně zbytečných chyb, takže jsme nepodaly zcela optimální výkon,“ řekla po utkání domácí blokařka Corina Ssuschke.

Kdo ví, jak by zápas vypadal za stavu 1:1 na sety. To by ovšem domácí volejbalistky musely využít alespoň jeden ze tří nabídnutých setbolů.

„V té chíli jsme zkrátka nebyly schopné udělat bod. Příjem jsme zvládly, ale v útoku byl problém složit míč,“ říká německá reprezentantka, která se teprve nedávno vrátila z mistrovství světa v Japonsku a odehrála s prostějovským týmem pouze zápas ve Splitu.

„Tam jsem se cítila opravdu unavená i kvůli časovému posunu. Teď už to je vše v pořádku. Dokonce již spím celou noc,“ smála se prostějovská blokařka.

VK Modřanská na úvod nejprestižnější klubové soutěže Evropy podlehla 1:3 na sety, podle Ssuschke to tak ale rozhodně být nemuselo.

„Cannes nezvítězilo, spíš my jsme si zápas prohrály samy vlastními nepřesnostmi. A to je škoda,“ krčila rameny sympatická prostějovská volejbalistka.

Miroslav Mazal