A najednou se nacházejí v 3. kole poháru, od kterého už jsou ve hře prakticky jen celky hrající o ligu výše, než A tým Prostějovanů. Což se potvrdilo už nyní, Playmakeři se totiž už dnes utkají s Hattrickem Brno.

Tedy týmem, hrajícím první ligu. Hráče Prostějova tak nečeká nic jednoduchého, což si oni sami dobře uvědomují.

"Od utkání nečekám nic jiného než dřinu. Hattrick už nemusí řešit rozehranost, jelikož začal prvním kolem, kde ještě mohl experimentovat," řekl k nadcházejícímu zápasu jeden z nejzkušenějších Playmakerů, šestatřicetiletý obránce Milan Fojt.

Prostějované zatím na pohárové zápasy vozili i řadu nových tváří, především v útoku.

"Pro ostatní to určitě bude škola, pro nás zkušenější je to spíš rutina. Líp se nám hraje proti kvalitě. Soupeř by měl potvrdit svoji kvalitu a na nás je jim to znepříjemnit," řekl k utkání Fojt. Kromě něj je už nyní jisté, že se představí i další kvalitní hráči, zároveň však opět mnoho nováčků.

A jak se zatím vedlo Hattricku? Nečekaně se dosud na vítězství nadřel. V základní skupině sice našel jen jednoho přemožitele, SK K2 Sportcentrum Prostějov, s dalšími třemi se ale na vítězství nadřel a pokaždé zvítězilo Brno jen o gól. Ve druhém kole naopak Brnané potvrdili roli favorita a smetli Orlicko-Třebovsko 7:3.

Utkání se odehraje v neděli od šestnácti hodin i díky finanční podpoře města Postějova. Prostějovany jako tradičně pohostí hala v Kostelci na Hané.

PŘEDPOKLÁDANÁ SESTAVA FBC PLAYMAKERS PROSTĚJOV:
Vybíral (Klimeš) - Fojt M., Ťuik, Konečný, Pekař, Horváth - Miczek, Fojt Z., Hloch K., Zbránek, Dočkal, Brumlík, Šimíček.

Dosavadní výsledky FBC Playmakers v Poháru:

1. kolo:
Prostějov - Holešov 12:4
Prostějov - Hodonice 8:9
Prostějov - Slavkov 4:6
Prostějov - Gullivers Brno 2:8

2. kolo:
Prostějov - Pacovští Honzíci 5:4