„Všechno jsme probírali s trenérem Robertem Skibniewskim a věřím, že jsme se trefili,“ popisoval pro klubový web sportovní manažer Michal Pekárek.

Jedním z nových plejerů je pětadvacetiletý rozehrávač Kenneth Anthony Carpenter, který hrál naposledy za norský Fyllingen, v němž byl nejlepším střelcem týmu. „Jedná se o zkušeného hráče, který by měl mladému týmu dodat klid,“ věří Pekárek.

Druhým novicem bude 206 centimetrů vysoký Demajeo Wiggins. Tento pivot do české soutěže míří z univerzitního týmu Bowling Greens Falcons.

„Podle informací je to kvalitní obránce, jehož předností je výborný doskok, což je důležité. Nechceme soupeřům dávat k dispozici opakované střelecké pokusy. Myslím, že si udělá ve vymezeném území pořádek,“ doufá Pekárek.

Poslední posilou je stejně vysoký dvaadvacetiletý Arsenije Vučkovič. Ten přestupuje z celku KK Teodo Tivat, kde hrál nejvyšší soutěž a současně mezinárodní Balkánskou ligu.

„Je to mladší hráč, který je dostatečně agresivní, rychlý a umí se prosadit na obou polovinách palubovky. Chce se v kariéře posunout a u nás dostane prostor,“ uzavírá Pekárek.