Senzační tažení mladých nohejbalistů TJ Sokol I Prostějov juniorskou extraligou 2007 skončilo až ve finále proti Kotlářce Praha. Po prohře v úvodním duelu venku podlehli Hanáci i v odvetě doma poměrem 1:5 a celou sérii ztratili 0:2 na zápasy. Přesto je zisk stříbra z elitní týmové soutěže parádním úspěchem.

„Do druhého finálového utkání jsme šli s cílem podat stejně jako ve všech předchozích zápasech maximální výkon. Bohužel se to nepodařilo, když kluky před plným hledištěm příliš svázala nervozita. Věkově starší i zkušenější soupeř byl lepší, pro nás je konečné druhé místo určitě mnohem víc, než jsme před sezonou očekávali,“ zhodnotil trenér Sokola I Richard Beneš s poděkováním divákům za skvělou podporu a všem, jež se podíleli na organizaci střetnutí. „Zapomenout samozřejmě nesmím na samotné hráče, kteří extraligové stříbro získali. Byli to Klaudy, Topinka, Dočekal, Golda, Valenta, Gargulák, Olšák, Pacejka, T. Drobil a Anděl,“ dodal Beneš.

Nábor: Zítra od 15.00 hodin pořádá nohejbalový oddíl TJ Sokol I Prostějov poslední letošní nábor mladých zájemců do svých řad. Koná se v sokolovně na Skálově náměstí, šanci mají chlapci ročníku narození 1998, eventuálně 1999.