„Bylo to zásluhou spoluhráčů, ba naopak, já jsem mohl dát více košů," řekl skromně.

Michale, jak hodnotíte povedený vstup do zápasu?
Vstup do utkání se nám rozhodně povedl více než druhý poločas. Měli jsme hodně otevřených střel, dobře jsme si vytvářeli pozice, uhlídali jejich klíčové hráče. Neprosazoval se Bosák a Pecka.

A jeho druhou polovinu?
Pak jsme si mysleli, že už to bude odevzdané a půjde to samo. Oni ale určitě dostali v šatně kartáč a zlepšili souhru jak na útočné tak na obranné polovině. Nakonec jsme to vyhráli v dramatické koncovce.

Téměř celý zápas jste vedli o dvacet bodů, nakonec z toho byla ale právě dramatická koncovka. Jak to?
Jak už jsem říkal, my jsme hráli zezačátku hodně dobře, oni nehráli nic moc. Pak se zlepšili. Trochu jsme polevili v koncentraci a mysleli jsme si, že to odevzdají, ale ono to tak nebylo.

Vám se hned od začátku dařilo i střelecky. Jak hodnotíte svůj výkon?
My jsme hráli dobré akce a já byl většinou pod košem sám. Dával jsem lehké střely a to, že mám 16 bodů, není moje zásluha, to je zásluha rozehrávačů, kteří mě dobře uvolnili. Ba naopak, já jsem ještě mohl dát bodů více.

Ve třech zápasech slavíte druhou výhru. Vstup to je asi povedený…
No upřímně mohly být tři. Mrzí nás ta prohra v Pardubicích, kdy jim chyběli tři klíčoví hráči.

Ve středu vás čeká Ostrava, pak Brno. Tam by bylo asi potřeba vyhrát, aby se mohl považovat vstup do sezony za povedený…
Určitě, nám se teď vrátil Pavel Slezák a pomalu by i měl Marek Sehnal, takže budeme skoro v plné síle. Na druhou stranu budeme v roli favorita a oni naopak nebudou mít co ztratit. Ale samozřejmě doufám, že zápasy vyhrajeme.