Ke svým nedělním dvaadvacátým narozeninám dostala „dárek“ 
v podobě přestupu do nedalekého Šternberka, kde by talentovaná volejbalistka měla dostat daleko více příležitostí než v nabitém kádru účastníka Ligy mistryň.

„Chtěli jsme ji pustit na hostování, ale protože to řády neumožňují, musela odejít na přestup. Po sezoně se však znovu vrátí k nám,“ uvedl pro klubový web sportovní ředitel prostějovského oddílu Peter Goga.

Košická už se v dresu šternberských Sokolek představila v nedělním duelu v Ostravě a podílela se na vítězství třiadvaceti body.

„Ze svého prvního střetnutí za Šternberk mám výborný pocit. Snad se mi bude takhle dařit dál a mančaftu co nejvíc pomůžu,“ uvedla pro vkprostejov.cz samotná volejbalistka, která na Hanou přišla v roce 2010 z Frýdku-Místku.

Svůj přesun vnímá především jako šanci.

„Přišel za mnou trenér Čada s tím, že mu volali ze Sokola, jestli bych tam nechtěla do konce sezony jít místo jejich zraněné opory. Ráda jsem tuhle nabídku přijala, neboť chci a potřebuju co nejvíc hrát. Teď mám šanci ukázat, co umím. Většinu přípravy budu přitom dál podstupovat s Prostějovem, do Šternberka vždycky pojedu jen na předzápasový trénink 
a následné utkání,“ doplnila Košická, ve které na čas ztrácí svoji oblíbenkyni především mužská část prostějovského publika.