Z borců TJ Sokol Čechovice vybojovali v kategorii přípravek ve váze do 31 kg Vselovod Sakal 3. místo v kategorii mladších žáků ve váze do 44 kg Tomáš Rais 1. místo, Jan Hrdý 2. místo a Petr Hrdý 3. místo, ve váze do 57 kg František Nesvadbík 1. místo a Šimon Kumstát 3. místo, v kategorii starších žáků ve váze do 53 kg Jakub Smýkal 1. místo, ve váze do 66 kg Michal Bukva 2. místo a ve váze do 73 kg Roman Dvořák 1. místo, v kategorii juniorů ve váze do 84 kg Niki Ejem 1. místo, ve váze do 96 kg Jiří Kalabis 1. místo a Josef Svoboda 2. místo a v kategorii seniorů ve váze do 84 kg Niki Ejem 1. místo a ve váze do 96 kg Jiří Kalabis 2. místo. Junioři Ejem i Kalabis startovali ve dvou kategoriích.

„Startovat juniorům i v kategorii seniorů povolili mladým borcům pořadatelé memoriálu i rozhodčí a hoši v barvách čechovického oddílu bojovali skvěle,“ hodnotil výkony svých svěřenců trenér zápasníků TJ Sokol Čechovice Vojtěch Szilva. „Zejména Ejem s Kalabisem, Svoboda prohrál s úřadujícím mistrem republiky. Rais zdolal mimo svých oddílových kolegů i kvalitní hodonínské borce, 47kilový Smýkal šel o váhu výš a přesto byl nejlepším.

Zajímavé bylo nakonec zlaté umístění Dvořákovo, ve finále prohrával na body, ale před závěrem utkání položil soupeře na lopatky! Poctivá tréninková příprava se všeobecně vyplácí. Nyní se budeme připravovat na mistrovství České republiky v několika věkových kategoriích a těšit se mohou naši hoši i na starty v Holandsku.“

VLASTIMIL KADLEC