Mezi chlapci z přípravek kategorie B byl Šimon Polena ve váze do 31 kilogramů druhý a první místa a zlaté medaile si zasloužili Adam Polanský ve váhové kategorii do 42 kilogramů, Matěj Vrba ve váze do 45 kilogramů a Michal Pluskal ve váze do 52 kilogramů.

V soutěži mladších žáků byl Vselovod Sakal ve váze do 52 kilogramů druhý, Ivo Minařík ve váze do 25 kilogramů po dvou výhrách a třech prohrách sedmý, Blue-Forest James ve váze do 33 kilogramů osmý, David Šindelář ve váze do 36 kilogramů šestý, Martin Vopatecký ve váze do 31 kilogramů pátý a Alois Kejík ve váze do 44 kilogramů sedmý.

Do Havlíčkova Brodu jelo také šest mladých zápasníků z Tělocvičné jednoty Sokol I Prostějov.

Mezi soupeři z přípravek kategorie B vybojoval Adam Lajčík ve velmi početné a vysoce kvalitní konkurenci ve váhové kategorii do 27 kilogramů za první místo zlatou medaili, Michal Vychodil byl ve váze do 42 kilogramů čtvrtý, Petr Řehůřek ve váze do 27 kilogramů také čtvrtý, Martin Svoboda ve váze do 23 kilogramů pátý a Lukáš Bujnoch ve váze do 25 kilogramů devátý. V soutěži účastníků z přípravek kategorie C byla Ema Pelikánová ve váze do 20 kilogramů čtvrtá. (kdl)