Pro letošní taneční sezónu trenérka Nikča postavila každé z děvčat sólovou sestavu. Sama jako jediná bojuje v disciplíně „baton“, tedy jejím načiním je mažoretková hůlka. Ostatní děvčata budou bojovat v kategorii „pom-pom“ a v jejich sestavách se tak vyskytují třásně. Nově se ještě Nikča s Evčou představí v duu s hůlkami.

Úvodní soutěží pro děvčata byla v sobotu 24. února nepostupová soutěž Opavská růže v Opavě. Soutěžní premiéru si odbyly Zuzanka s Viktorkou, kterým jen o pouhé desetinky bodů utekly medailové pozice a obě skončily bramborové. Tereze Pospíšilové se při premiéře vedlo o něco lépe a byla z toho stříbrná medaile.

Nejlépe se podařil start do nového soutěžního roku trenérce Nikole, která se svým svěřenkyním vzorově předvedla, když svojí kategorii ovládla, porazila všech deset soupeřek a z Opavy přiváží zlatou medaili.

SK Sigma Olomouc - Vyškov. Jan Štěrba
Štěrba řešil cizinu, ale pomáhá k záchraně Prostějovu. Nechtěl jsem utíkat, říká

Dalším soutěžním pokračováním je v polovině března nepostupová soutěž Podhostýnský pohár v Bystřici pod Hostýnem, kde se předvedou již všechny děvčata včetně Evy Kubelkové a bude to i premiéra již zmíněné sestavy dua Nikoly a Evy. Hned týden po Bystřici čeká holky kvalifikační kolo ve Vyškově v nejprestižnější mažoretkové asociaci CMA.