„Družstvo mužů, které startovalo ve složení Michal Hlahůlek, František Hajduk, Kamil Kovář a Martin Bulíř, nastupovalo do posledního kola s náskokem devíti bodů před Voticemi," nastínila okolnosti Magdalena Robová z prostějovského oddílu.

„Našemu družstvu se dařilo jak v kvalifikaci tak i v setových soubojích. Kvalifikaci jsme vyhráli nástřelem 1835 bodů a v setových soubojích se ukázalo, že se nedá podceňovat slabší soupeř," pokračovala.

Prostějované narazili na outsidera z Litvínova a po dramatické bitvě v rozstřelu nakonec postoupili dále.

„Tady se prosadila větší zkušenost a náš tým rozestřel vyhrál, těšilo Majarovou. V dalších soubojích pak Prostějov zvítězil nad LK Voticemi, pak také proti LK Plzeň. V Chebu tak získal 14 bodů a v konečném součtu ligy pak vyhrál.

„Naše družstvo předvedlo vynikající výkon a letošní ročník vyhrálo. Obhájilo tak loňské vítězství. Musíme je pochválit za předvedené výkony v letošním ročníku I. Ligy," dodala Majarová.

Ženám se však třetí místo obhájit nepodařilo. Družstvo ve složení Magda Robová, Markéta Marková, Petra Indráková a Hana Majarová skončilo v konečném součtu na čtvrtém místě. „Někdy chybělo i štěstí," posteskla si Majarová.