1. liga technických disciplín
Prostějované začali slibně přijatelnou porážkou 7:11 na stolech úřadujícího mistra ČR z Ponětovic. Vzápětí však prohráli 8:10 i doma s Bohumínem, aby už ve zbytku podzimní části nezaváhali. Na třetí příčce tabulky tak ztrácí dva body na druhou pozici, jež znamená postup na mistrovství republiky. A to se uskuteční 5. dubna právě v Prostějově. Probojuje se TJ Presskan na domácí šampionát? To napoví hned úvod odvetné fáze (12. ledna doma Ponětovice, 19. ledna venku Ostrava, 16. února venku Bohumín).

Soutěž kvart
Prostějovští kulečníkáři si v této disciplíně počínají suverénně, jak se stalo jejich zvykem v předchozích letech. Jediný bod ztratili s Přerovem, naopak Olomouc coby největšího konkurenta v boji o jediné postupové místo na přebor České republiky (29. března v Prostějově) zdolali venku jasně 12:6.

Vánoční turnaj
V závěru minulého roku uspořádal oddíl kulečníku TJ Presskan Prostějov ve své herně (Palackého ulice) tradiční Vánoční turnaj dvojic. Seriál osmadvaceti utkání vedených v přátelském a přitom velmi bojovném duchu ovládl pár Martin Dostál – Otmar Jodl.

Nabídka pro veřejnost
Prostějovští kulečníkáři zvou zájemce o tento sport do 25 let věku na kulečníkové hodiny zdarma pod odborným dohledem. Konají se v herně v Palackého ulici každé pondělí a čtvrtek od 15.00 do 17.00 hodin.

Poděkování sponzorům
Neptun Presskan, Qualite, Olomoucký kraj, PV-PAS, Kopro, Spreso.