SK RG Prostějov B - TJ Znojmo MS YMCA B 8:17 (3:9)

Počátek úvodního utkání se nesl ze strany domácích ve znamení špatných přihrávek a individuálních chyb, takže nebyli schopni si vytvořit dobré pozice pro zakončení.

Navíc dostávali koše z dvojtaktů po nepozornosti v obraně.
„Ve druhém poločase jsme se kombinačně zlepšili, ale střelecky to minimálně v jedné čtyřce stále nebylo ono. Ta druhá čtveřice se sice začala trefovat, ale poté většinou v obraně rychle inkasovala,“ líčil hrající předseda klubu SK RG Jan Mynařík. Konečný výsledek: 17:8 pro znojemskou rezervu.

Sestava a koše Prostějova: Láhner 2, Melichárková 2, Vařeka 2, Šťastná 1, Copek (31. Mastný 1), Uherka Z. (31. Mynařík), Vychodilová, Žáková.

SK RG Prostějov B - SK Hala Lužiny 8:16 (3:7)

Do druhého zápasu vstoupili domácí o poznání lépe, když dokázali podržet útoky dobrou obranou. Stejně jako v prvním zápase měli zpočátku kombinační problémy.

Po poločasové přestávce opět Hanáci zlepšili souhru, ale zakončení stále postrádalo přesnost, hlavně ze strany mužské části týmu.

Děvčata své šance proměňovat dokázala, a tak se Prostějov dlouho držel ve skóre na dosah. Lužiny ale ke konci opět proměnily několik šancí a stanovily konečný výsledek na 8:16. „Poprvé jsme nedokázali v tomto ročníku bodovat, když hlavním problémem byla hlavně střelecká nemohoucnost i vždy přítomné chyby v obraně,“ konstatoval Mynařík.

Sestava a koše Prostějova: Koldová 3, Šťastná 2, Melichárková 1, Mynařík 1, Copek (31. Láhner 1), Tichý, Uherka Z. (31. Vařeka), Žáková (31. Kadlecová).