V té se vedle prvních čtyř týmů skupiny B představí i nejlepší čtyři družstva „české“ skupiny A. Dva nejlepší týmy nadstavby pak budou nasazeny jako pořadatelé turnajů o postup do extraligy.

Do základní části vstupovali kadeti s tajnou ambicí proklouznout mezi čtyři nejlepší, avšak stačilo pár kol a z Orlů se stali největší aspiranti na vítěze skupiny B. Své úsilí poté tým vedený trenérem Lubomírem Růžičkou dotáhl až do konce a může se porvat o postup do extraligy.

O úspěch se zasloužil tým ve složení: Miroslav Schuster, Václav Kunčík, Daniel Žemlička, Roman Jiřík, Stanislav Kořínek, David Pekárek, Radek Vévoda, Martin Deutsch, Petr Novotný, Alexander Vyroubal, Radim Bláha, Viktor Půlpán a Ondřej Pěnička.

Orli si ze základní části přinášejí bilanci čtyř výher a dvou porážek, a nadstavbu tak začnou na čelných místech tabulky.

Jména postupujích z druhé skupiny sice ještě nejsou definitivně známa, ale už se rýsuje silná trojice týmů ve složení Sparta, Tábor a Brandýs nad Labem. O čtvrtém účastníkovi se rozhodne až v posledním kole.