OKRESNÍ SOUTĚŽ FUTSALU 2018/2019

Výsledky 1. turnaje okresní ligy, neděle 18. listopadu, Němčice nad Hanou:
FC AFTERPARTY – AC ROMA 4:2, ORESVO PLUMLOV – ATLETICO Smržice "B" 2:3, AC ROMA – OTINOVES 3:3, ATLETICO Smržice "B" – FC AFTERPARTY 3:3, OTINOVES – ORESVO PLUMLOV 6:3, ATLETICO Smržice "B" – AC ROMA 7:6, AC ZAVADILKA 2000 – BRODEK u PV 7:1, ŽE-STAV Nezamyslice – BOTAFOGA 3:5, BRODEK u PV – MECHECHELEN 1:4, BOTAFOGA – AC ZAVADILKA 2000 2:2, MECHECHELEN – ŽE-STAV Nezamyslice 3:2, BOTAFOGA – BRODEK u PV 2:1.

2. turnaj, neděle 18. listopadu 2018, Kostelec na Hané:
RELAX – ATLETICO Smržice "A" 4:1, SK ARISTON 92 – FC ORANGE 3:1, FC ORANGE – RELAX 1:4, ATLETICO Smržice "A" – SK ARISTON 92 2:7, FC ORANGE – ATLETICO Smržice "A" 5:4.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. BOTAFOGA Prostějov 3 2 1 0 9:6 7
2. ATLETICO Smržice “B” 3 2 1 0 13:11 7
3. SK ARISTON 92 Prostějov 2 2 0 0 10:3 6
4. FC RELAX Prostějov 2 2 0 0 8:2 6
5. MECHECHELEN Prostějov 2 2 0 0 7:3 6
6. AC ZAVADILKA 2000 2 1 1 0 9:3 4
7. OTINOVES 2 1 1 0 9:6 : 4
8. FC AFTERPARTY 2 1 1 0 7:5 4
9. FC ORANGE 3 1 0 2 7:11 3
10. AC ROMA 3 0 1 2 11:14 1
11. ŽE-STAV Nezamyslice 2 0 0 2 5:8 0
12. ORESVO PLUMLOV 2 0 0 2 5:9 0
13. ATLETICO Smržice “A” 3 0 0 3 7:16 0
14. MK BRODEK u PV 3 0 0 3 3:13 0

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Neděle 25. listopadu 2018, 9.00-13.00 hodin, hala Němčice nad Hanou:
9.00 ŽE-STAV Nezamyslice-ORESVO Plumlov
9.40 ATLETICO Smržice "A"-AC ROMA
10.20 ŽE-STAV Nezamyslice-FC AFTERPARTY
11.00 ORESVO Plumlov- ATLETICO Smržice "A"
11.40 AC ROMA-ŽE-STAV Nezamyslice
12.20 FC AFTERPARTY-ORESVO Plumlov

Neděle 25. listopadu 2018, 15.00-19.00 hodin, hala Kostelec na Hané:
15.00 ATLETICO Smržice "B"-AC ZAVADILKA 2000
15.40 BRODEK u PV- RELAX
16.20 AC ZAVADILKA 2000- ARISTON 92
17.00 RELAX- ATLETICO Smržice "B"
17.40 ARISTON 92-BRODEK u PV
18.20 RELAX-AC ZAVADILKA 2000

LIGA VETERÁNŮ

Neděle 25. listopadu 2018, 13.00-17.40 hodin, hala Němčice nad Hanou:
13.00 1-7 MORAVSKÁ MODELÁRNA-AC ŠTIKA
13.40 2-3 RELAX-HANÁ
14.20 4-5 KOBRA Kobeřice-AC ZAVADILKA 2000
15.00 6-1 BEXIM PALETTEN-MORAVSKÁ MODELÁRNA
15.40 7-2 AC ŠTIKA-RELAX
16.20 3-4 HANÁ-KOBRA Kobeřice
17.00 5-6 AC ZAVADILKA 2000-BEXIM PALETTEN