V nadstavbové části budou mít mužstva 1. třídy okresu Prostějov tato losovací čísla:
1. FC RELAX Prostějov „B“
2. SK GRIFFINS 98 Prostějov
3. AC ZAVADILKA 2000 „A
4. SK ARISTON 92 Prostějov „A“
5. SK DUBANY „A“
6. MECHECHELEN Prostějov
7. FC ANDĚL Prostějov
8. JIŘINA Prostějov
9. AC VYPRAHLO Konice
10. ŽE-STAV Nezamyslice
Další mužstva se po odehrání základní části soutěže ve skupinách označených 2. A a 2. B třída podle dosažených výsledků ve smyslu vydaných propozic pro soutěžní ročník 2010/11 rozdělí následovně:
týmy na 1. – 3. místě obou skupin 2. třídy + lepší mužstvo, které se po základní části soutěží umístilo na 4. místě (2. A resp. 2. B), doplněné o mužstva na 11. a 12. místě 1. třídy po základní části (tj. celkem 9 mužstev), vytvoří nově ustavenou 2.třídu – baráž, ve které se bude hrát jednokolově o dvě postupová místa do 1. třídy okresu Prostějov v sezoně 2012/2013,
mužstvo, které po skončení základní části soutěže 2. A resp. 2. B třídy mělo horší bodový zisk na 4. místě společně s týmy, které skončily na 5. až 8. místě obou skupin 2. třídy, se jednokolově střetnou o umístění v nově ustavené 3. třídě okresu Prostějov – 9 mužstev,
týmy z 9. – 12. místa ze skupin 2. třídy po základní části (doplněné o mužstvo, které intenzivně hledáme) vytvoří 4. třídu okresu Prostějov, kde bude hrát jednokolově o umístění 9 mužstev.
V nadstavbové části hrají jednotlivá mužstva s těmito losovacími čísly:
1. SOKOL ZDĚTÍN
2. VZDUCHOLOĎ Prostějov
3. SOKOL BEDIHOŠŤ
4. BEXIM PALETTEN
5. FC MENPHIS
6. BOTAFOGA Prostějov
7. KULCAO Prostějov
8. MM Vrchoslavice
9. 1. FC BETIS Prostějov
1. DD sport Dubany
2. TORPEDO PROSTĚJOV
3. MK BRODEK u PV
4. AC ZAVADILKA 2000 „B“
5. KMK KATASTROFA
6. SK SKALKA
7. SK ARISTON 92 Prostějov „B“
8. POKOP Domamyslice
9. FC FONTÍK
1. ATLETICO Smržice
2. FC PEPINO Konice
3. FK AGRO Vláčil Čehovice
4. DYNAMO Zdětín
5. SK DUBANY „B“
6. FK VRBÁTKY
7. 1. FC KOHOUTI Otaslavice
8. FC WARRIORS „B“
9. MUŽSTVO X
Muži, krajský přebor, sobota, Šumperk
RELAX Prostějov “A” – DELTA REAL Šumperk “B” 5:4 (2:2), Spáčil 3×, Voráč, Kucharčuk. RELAX Prostějov “A” – RYCHLÉ ŠÍPY Šumperk 13:2 (4:2), Spáčil 7×, Fabiánek 3×, Voráč 2×, Frantík, INDIANA Plumlov – DELTA REAL Šumperk “B” 1:7(0:3), Ježek, INDIANA Plumlov – RYCHLÉ ŠÍPY Šumperk 7:2 (4:1), Piňos 2×, Bureš 2×, Staněk, Ševcůj, Vrána.
Muži, 1. třída, sobota, Kostelec na Hané
ŽE-STAV Nezamyslice – SK GRIFFINS 98 1:5, JIŘINA – FC ANDĚL 1:5, SK GRIFFINS 98 – BEXIM PALLETEN 5:1, ZDĚTÍN – ŽE-STAV Nezamyslice 2:0, LIKÉRKA M.Prusy – FC ANDĚL 0:5 kont., BEXIM PALLETEN – JIŘINA 6:2, LIKÉRKA M.Prusy – SK GRIFFINS 98 0:5 kont., BEXIM PALLETEN – ZDĚTÍN 2:4.
Muži, 2. A třída, sobota, Kostelec n. H.
VRCHOSLAVICE – FC FONTÍK 2:2, TORPEDO – SK SKALKA 2:1, AC ZAVADILKA 2000 ”B” – VRCHOSLAVICE 0:3, FC FONTÍK – SK SKALKA 5:5, TORPEDO – VRCHOSLAVICE 1:3, SK SKALKA – AC ZAVADILKA 2000 “B” 6:2.
Muži, 2. A třída, neděle, Kostelec na Hané
KULCAO – FC WARRIORS 6:2, 1.FC BETIS – FK AGRO Čehovice 2:0, KULCAO – FC MENPHIS 2:1, FK AGRO Čehovice – FC WARRIORS 4:2, KULCAO – 1. FC BETIS 3:2, FC MENPHIS – FK AGRO Čehovice 1:1.
Muži, 2. B třída, sobota, Nezamyslice
DD sport Dubany – KMK KATASTROFA 5:2, BEDIHOŠŤ – BOTAFOGA 3:3, DD sport Dubany – KOHOUTI Otaslavice 5:0 kont., KMK KATASTROFA – BEDIHOŠŤ 7:4, BOTAFOGA – KOHOUTI Otaslavice 5:0 kont., BEDIHOŠŤ – DD sport Dubany 4:4.
Veteráni, 4. turnaj, neděle, Kostelec n. H.
FC RELAX Prostějov – FC MORITZ Olomouc 11:5, NĚMČICE n.H. – FC MORITZ Olomouc 4:9, FC RELAX Prostějov – AC ZAVADILKA 2000 6:1, FC MORITZ Olomouc – AC ZAVADILKA 2000 6:2, NĚMČICE n.H. – FC RELAX Prostějov 1:14, FC LITRPŮL – ŽE-STAV Nezamyslice 5:0 kont., AC ŠTIKA Prostějov – KULCAO Prostějov 1:3, KULCAO Prostějov – ŽE-STAV Nezamyslice 5:0 kont. FC LITRPŮL – AC ŠTIKA Prostějov 9:2.
Předehrávané utkání 5. turnaje: FC LITRPŮL – KULCAO Prostějov 7:4.
TABULKY
1. třída, neděle 22. ledna, Kostelec n. H.
12.00 AC ZAVADILKA 2000 “A” – ME CHECHELEN
12.40 SK GRIFFINS 98 – DUBANY “A”
13.20 RELAX “B” – SK ARISTON 92 “A”
14.00 MECHECHELEN – GRIFFINS 98
14.40 SK ARISTON 92 “A” – AC ZA VADILKA 2000 “A”
15.20 SK DUBANY “A” – RELAX “B”
16.00 GRIFFINS 98 – ARISTON 92 “A”
16.40 RELAX “B” – MECHECHELEN
17.20 AC ZAVADILKA 2000 “A” – SK DUBANY “A”
2. třída, neděle 22. ledna, Kostelec n. H.
8.00 BEXIM PALETTEN – BOTAFOGA
8.40 BEDIHOŠŤ – VRCHOSLAVICE
9.20 VZDUCHOLOĎ – BOTAFOGA
10.00 BEXIM PALLETEN – VRCHO SLAVICE
10.40 BOTAFOGA – BEDIHOŠŤ
11.20 VRCHOSLAVICE – VZDUCHO LOĎ