1. LIGA PROSTĚJOVSKA 2018/2019

3. turnaj nadstavbové části, neděle 20.1. 2019, hala Němčice nad Hanou:
Relax Prostějov – FC Orange 3:1, SK Ariston 92 Prostějov – AC Zavadilka 2000 5:0 kontumačně, Mechechelen Prostějov – Botafoga Prostějov 8:2, ŽE-STAV Nezamyslice – Relax Prostějov 4:5, FC Orange – SK Ariston 92 Prostějov 0:3, AC Zavadilka 2000 – Mechechelen Prostějov 3:2, ŽE-STAV Nezamyslice – Botafoga Prostějov 3:1.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. SK Ariston 92 Prostějov 8 7 1 0 28:6 25
2. FC Relax Prostějov 8 6 2 0 30:9 24
3. ŽE-STAV Nezamyslice 8 4 2 2 25:15 14
4. Mechechelen Prostějov 8 3 0 5 22:24 10
5. FC Orange 8 3 0 5 11:19 9
6. AC Zavadilka 2000 8 1 1 6 13:26 6
7. Botafoga Prostějov 8 1 0 7 10:40 3
Poznámka: Mužstva si přenesla do nadstavbové části bonifikační body – Relax 4, Ariston 3, Zavadilka 2 a Mechechelen 1 bod.

Příští program: 5. turnaj, neděle 3.2. 2019, 8.00-12.00 hodin, hala Kostelec na Hané:
ŽE-STAV Nezamyslice – FC Orange (8.00), SK Ariston 92 Prostějov – Mechechelen Prostějov (8.35), Relax Prostějov – Botafoga Prostějov (9.10), AC Zavadilka 2000 – FC Orange (9.45), Mechechelen Prostějov – ŽE-STAV Nezamyslice (10.20), Botafoga Prostějov – SK Ariston 92 Prostějov (10.55), AC Zavadilka 2000 – Relax Prostějov (11.30).
Pořadí střelců: 1.-2. Ošlejšek (Mechechelen) a M. Spáčil (Relax) oba 28 branek. 3. F. Pospíšil (Mechechelen) 24. 4. Oplt (Nezamyslice) 21. 5. M. Zapletal (Botafoga) 18. 6. Chytil (Ariston) 17. 7. Grulich (Orange) 14. 8. T. Musil (Zavadilka) 12. 9.-10. Kucharčuk a Matoušek (oba Relax) 11. 11.-13. Všianský, Lakomý, Hlačík (všichni Ariston) všichni 10. 14.-16. Běhal a Zacpal (oba Zavadilka), Tyl (Orange) všichni 9. 17.-22. Chmelík (Zavadilka), M. Musil (Nezamyslice), Muzikant a Tichý (oba Orange), Rozehnal a Prášil (oba Ariston) všichni 8.

2. LIGA PROSTĚJOVSKA 2018/2019

3. turnaj, neděle 27.1. 2019, hala Němčice nad Hanou:
Otinoves – Oresvo Plumlov 2:2, FC Afterparty – Atletico Smržice B 0:5, kontumačně, Oresvo Plumlov – AC Roma 5:4, Atletico Smržice A – Otinoves 3:3, MK Brodek u Pv – FC Afterparty 5:0, kontumačně, Atletico Smržice B – AC Roma 4:1, Atletico Smržice A – MK Brodek u Pv 3:2.

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. Oresvo Plumlov 6 4 2 0 23:11 14
2. MK Brodek u Pv 6 3 1 2 15:11 13
3. Otinoves 6 2 3 1 22:14 11
4. Atletico Smržice B 6 3 0 3 18:19 10
5. FC Afterparty 6 1 1 4 15:29 8
6. Atletico Smržice A 6 2 1 3 23:28 7
7. AC Roma 6 2 0 4 16:20 6
Poznámka: Mužstva si přenesla do nadstavbové části bonifikační body – Afterparty 4, Brodek 3, Otinoves 2 a Smržice B 1 bod.

Příští program: 2. liga, neděle 3.2. 2019, 9.00-13.30, hala Němčice nad Hanou:
FC Afterparty – AC Roma (9.00), MK Brodek u Pv – Otinoves (9.35), Atletico Smržice B – Oresvo Plumlov (10.10), Atletico Smržice A – FC Afterparty (10.45), AC Roma – MK Brodek u Pv (11.20), Otinoves – Atletico Smržice B (11.55), Atletico Smržice A – Oresvo Plumlov (12.30).
Pořadí střelců: 1.-2. Holub A Smékal (oba Smržice A) 17. 3. Gábor (Roma) 13. 4.-5. Pavel a D. Trajer (oba Afterparty) 12. 5.-6. Parák (Afterparty) a F. Kotlán (Otinoves) 10. 7.-9. Sedlák a Kratochvíl (oba Otinoves), Hrstka (Plumlov), všichni 9. 10.-13. R. Bureš a Grmela (oba Plumlov), Skoumal a Luža (oba Smržice A),

LIGA VETERÁNŮ

PRŮBĚŽNÁ TABULKA
1. FC Relax Prostějov 9 9 0 0 60:19 27
2. Bexim Paletten 10 7 0 3 42:27 21
3. Haná Prostějov 9 5 1 3 33:23 16
4. Moravská Modelárna 9 4 0 5 22:21 12
5. AC Zavadilka 2000 10 4 0 6 34:36 12
6. Kobra Kobeřice 9 2 1 6 22:30 7
7. AC Štika Prostějov 10 1 0 9 15:72 3

Příští program: neděle 3.2. 2019, 12.00-18.00 hodin, hala Kostelec na Hané:
FC Relax Prostějov – Haná Prostějov (12.00), Bexim Paletten – Moravská Modelárna (12.35), Kobra Kobeřice – AC Zavadilka 2000 (13.10), Moravská Modelárna – FC Relax Prostějov (13.45), Haná Prostějov – Bexim Paletten (14.20), Moravská Modelárna – Kobra Kobeřice (14.55), AC Zavadilka 2000 – AC Štika Prostějov (15.30), Kobra Kobeřice – FC Relax Prostějov (16.05), Haná Prostějov – AC Štika Prostějov (16.40).

Pořadí střelců: 1. Spáčil (Relax) 22 branek, 2.-3. Strouhal (Haná) a Hodulák (Bexim) oba 13. 4. T. Kučera (Zavadilka) 12. 5. Voráč (Relax) 11. 6. Bílý (Bexim) 9. 7. Bross (Modelárna) 8. 8.-10. Řehořek (Bexim), Tesařík (Modelárna), M. Kovařík (Štika) všichni 7. 11.-12. J. Kiška (Relax), Kolínek (Bexim) oba 6.