O pohár Plumlovského draka zabojují v sobotu týmy na velkých dračích lodích nejen z Prostějova, Brna, Prahy, ale také například z Vyškova nebo Bernartic nad Odrou a v neděli se pak pojede na malých dračích lodích.

Hlavní program dračích lodí začne v sobotu devět hodin jízdami firemních a následně FUN posádek na trati dlouhé dvěstě metrů. Zatím je potvrzena účast celkem dvaatřiceti posádek.

Koupací biotop v Otaslavicích na Prostějovsku - 4. srpna 2018
Biokoupalištím v kraji se daří. Do Otaslavic míří davy
Plumlovman 2016
Plavání, jízda na kole, běh. Plumlovman se blíží, přijďte fandit

Pestrý doprovodný program

Součástí akce bude velký dětský víkend se spoustou aktivit, jako veslování, bumper balls, malování na obličej, aquazorbing, paddleboardy, nafukovací atrakce, letní verze biatlonu, laserové střelnice nebo střelby na terč. Rodiče budou moci dětem zakoupit hrací dračí kartu, která umožní vstup na pět nebo deset libovolných aktivit doprovodného programu nebo vstup na každou aktivitu zvlášť.

Dračí karty budou slosovatelné a můžete vyhrát ceny za vice než deset tisíc korun. Hlavní cenou bude nafukovací člun Gumotex nebo zapůjčení vozu na víkend od firmy Auto Hlaváček.

Po celý víkend bude připraveno bohaté občerstvení, koktejlový bar nebo bar s kávou a také dorazí Palačinky od Blondýnky a nejstarší brněnská čajovna Chajovna.

Mezi čtrnáctou a patnáctou hodinou jak v sobotu, tak v neděli svezou pořadatelé všechny přítomné děti a děti z dětských domovů na dračích lodích. Vyhlášení výsledků a předání cen bude okolo osmnácté hodiny. Podrobnosti a přihlášky týmů na závody najdete na www.zaki-sport.cz.

Plumlovman 2016
Plavání, jízda na kole, běh. Plumlovman se blíží, přijďte fandit