Na startu se sešla nebývale silná konkurence, když ve všech disciplínách startoval některý z mistrů nebo mistryň světa či Evropy a sešli se zde závodníci z Číny, Nového Zélandu, Velké Británie, Polska a dalších dráhových velmocí. 

Prostějovští se však ani v této konkurenci neztratili a podali bezchybný výkon od prvního bodování až do posledního spurtu. Madison, který absolvovala dvojice Daniel Babor a Luděk Lichnovský se jel ve velmi rychlém tempu a závodníci v modrožlutých dresech až do posledního kola bojovali o pódium. Bohužel závěrečný spurt jim nevyšel a spadli na čtvrté místo, když od bronzu je dělil pouhý jeden bod a od vítězství, které připadlo několikanásobným vítězům Six Day dva body.

Skvělého individuálního výsledku pak dosáhl Daniel Babor, který obsadil druhé místo ve scratchi mezi muži do 23 let, když nestačil pouze na Filipa Prokopyszyna z Polska. TUFO-PARDUS Prostějov měl svého zástupce také v omniu a tím byl věkem teprve junior René Smékal. René startoval spíše za účelem sbírání zkušeností, přesto se v mezinárodní konkurenci neztratil, z rozjížďky se probojoval do finále omnia, a to zdárně absolvoval bez ztráty okruhu.

„V závodě se sešla skvělá konkurence a naši závodníci opět ukázali, že dokáží nejen držet krok, ale také promluvit do umístění na předních příčkách. Zvláštní pochvalu si zaslouží náš junior René Smékal, v konkurenci takových hvězd si vedl velmi dobře,“ řekl k výkonu závodníků předseda klubu Petr Šrámek.