V Celostátní lize kadetů mladíci z TJ Sokol Čechovice vyhráli všechna první tři kola a vedli soutěž o 28 bodů před Havlíčkovým Brodem. Závěrečné čtvrté kolo probíhalo v Praze a zároveň se bojovalo O pohár ministra vnitra České republiky v zápase řeckořímském..

Ve čtvrtém ligovém kole sice obsadili Čechovičtí se získanými 41 body druhé místo za Havlíčkovým Brodem (47), ale s celkovým počtem 208 získaných bodů slaví vysněný titul mistrů České republiky!

Se 186 body skončila TJ Havlíčkův Brod na stříbrné pozici. Bronz vybojovala TJ TŽ Třinec se 162 body a další místa patří TJ Olymp Praha, TJ Sokol Hodonín, TJ Chomutov a dalším týmům.

V soutěži O pohár ministra vnitra České republiky obsadil Alois Kejík v v kategorii přípravek A ve váze do 37 kilogramů třetí místo a Vselovod Sakal byl ve váze do 40 kilogramů první. V kategorii mladších žáků byl Jan Brichta ve váze do 35 kilogramů třetí.

V kategorii žáků vybojoval Tomáš Rais ve váze do 66 kilogramů první místo a v kategorii kadetů Petr Hrdý ve váze do 63 kilogramů druhé. Tomáš Kaut ve váze do 100 kilogramů skončil třetí.

Mladí zápasníci z Čechovic se zúčastnili i dalších turnajů a závěrečného čtvrtého kola Celostátní ligy kadetů.

V Teplicích se konal Memoriál Františka Kubici v zápase řeckořímském. Čechovičtí přijeli na sever Čech s chlapci z přípravky.

Kategorii přípravek A vybojovali první místa Alois Kejík ve váze do 37 kilogramů aVselovod Sakal ve váze do 40 kilogramů. Ve váhové kategorii 70 kilogramů dobodoval Zdeněk Buriánek.

V kategorii přípravek B patřilo první místo Davidu Pospíšilovi ve váze do 45 kilogramů. Druhé místo obsadil Adam Polenský, a to ve váze do 36 kilogramů, a na třetí příčku pak dosáhl Daniel Polanský ve váze do 45 kilogramů. ⋌⋌(kdl)