VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

13.9.2016

Dramatický závěr 1. ligy kolové. Nezamyslice sestoupily administrativně

Olomouc – V sobotu 10. září uspořádal olomoucký oddíl kolové Milo Olomouc v hale na Novosadské ulici třetí, závěrečný turnaj 1. ligy kolové v soutěžním ročníku 2016.

11.9.2016

Orli v dvojutkání s Interem Bratislava slavili jen jednou

Prostějov – Dva zápasy během sedmnácti hodin spolu odehráli prostějovští Orli a bratislavský Inter. Nakonec se po těchto dvou hracích dnech rozešli smírně. Prostějov byl úspěšnější v pátečním utkání, kdy zvítězil poměrem 80:70, Inter však v nadcházejícím dnu Orly porazil 74:85.

8.9.2016

Senioři se utkali v tenisovém turnaji veteránů

Prostějov – Netradiční zápas se konal ve čtvrtek 8. září v areálu tenisových kurtů u velodromu. Skupina nadšenců důchodového věku se rozhodla změřit své síly v Turnaji veteránů ve čtyřhrách, při kterém se každý modlil, aby byl na konci soutěže v takovém stavu, v jakém byl na jeho počátku. Anebo aby alespoň přežil.

8.9.2016

Čtvrtý zápas přípravy vyšel, Orli vyhráli nad Bratislavou

Prostějov – Po třech úvodních prohrách se Orli dočkali. Ve středečním utkání porazili Karlovku Bratislava vysoko 96:49. Střelecky se nejvíce prosadil reprezentant Lukáš Palyza, jenž zaznamenal sedmnáct bodů.

6.9.2016

Playmakeři v poháru dohráli, SK se představí poprvé

Prostějov – Ve druhém kole florbalového Poháru České pojišťovny skončila pro FBC Playmakers Prostějov cesta turnajem. Po té, co z třetího místa pětičlenné tabulky Prostějované postoupili do vyřazovacích bojů, střetli se s krnovskou Orcou. Na tu neměli Playmakeři dobré vzpomínky, loni od ní v Poháru dostali patnáct branek a taktéž tato porážka znamenala vyřazení.

6.9.2016

Sedm Čechovických nasbíralo sedm medailí

Trhová Hradská, Prostějov – Zápasníci TJ Sokol Čechovice vyrazili po prázdninách na jih Slovenska. Zúčastnili se prvního ročníku Poháru primátora města Trhová Hradská v zápase řecko-římskem při účasti zápasníků z celkového počtu čtrnácti oddílů ze Slovenska, Maďarska, Chorvatska a České republiky. Čechovické žíněnky tam reprezetovalo sedm borců a vyválčili stejný počet medailí! A navíc – i v tak malém počtu členů získali pohár za šesté místo mezi zúčastněnými oddíly.

6.9.2016

Lukostřelci na mistrovství republiky získali zlato

Praha, Prostějov – Letošní 25. Mistrovství České republiky dospělých v divizích kladkový a reflexní luk se uskutečnilo v závěru prázdnin, 20. a 21. srpna v Praze.

31.8.2016

Plumlovský drak rozproudí krev závodníkům i divákům

Plumlov – Návštěvníci plumlovské přehrady se mohou těšit na jednu z nejzajímavějších akcí sezony. Od pátku 2. září do neděle 4. září spolu poměří síly závodní týmy na dračích lodích v pěti kategoriích v rámci festivalu Česká spořitelna Plumlovský drak 2016.

30.8.2016

Playmakeři zvládli první kolo poháru a postupují

Prostějov – Florbalová sezóna začíná za necelé tři týdny, velké události se však v tomhle sportu dějí už teď. A to i v Prostějově. V sobotu začal Pohár České pojišťovny, celorepublikový turnaj, kterého se účastní jak nejúspěšnější z tuzemských týmů, tak oddíly hrající pralesní ligy.

22.8.2016

Memoriál Otmara Malečka se blíží, přijedou velká jména

Prostějov – Jeden z nejprestižnějších cyklistických závodů v České republice je již za dveřmi. Příští týden ve čtvrtek totiž začíná legendární Memoriál Otmara Malečka. Na prostějovský velodrom se tak opět sjedou nejlepší dráhoví cyklisté nejen z České republiky, ale i z celého světa.

17.8.2016

Opuštěná místa minulých olympiád

Olympijské hry jsou vrcholem nejen sportovních snažení. Předvést se chtějí i architekti, kteří se snaží vytvořit co možná nejoriginálnější stadiony. Sláva některých sportovišť ale pohasla s koncem her a své využití už nikdy nenašla. Týdeník Dotyk vybral ty nejzajímavější zapomenuté a chátrající olympijské stavby.

12.8.2016

Agelky posílí turecká posila z Japonska. Je náhradou za Vargasovou?

Prostějov – Novou univerzálku turecké národnosti hlásí vedení prostějovských Agelek, do Prostějova totiž míří devětadvacetiletá Yeliz Basaová, která minulou sezonu hrála v Japonsku za NEC Red Rockets.

11.8.2016

Orli hlásí nového pivota. Hrál v americké NCAA

Prostějov – Hledání vysokého hráče pod koš skončilo. Za Davida Šteffla, jenž se vrací do Ústí nad Labem, přichází šestadvacetiletý Marek Souček. Ten by se svými 213 centimetry měl bývalého prostějovského pivota plně nahradit.

9.8.2016

Prostějov získal blokařku Frigovou. Vrátí se zraněná Vargasová?

Prostějov – Volejbalistky VK Agel Prostějov se už druhým týdnem připravují na nadcházející sezonu. Zatímco před týdnem se zapojila do přípravy jen šestice hráček základní sestavy doplněná o čtyři juniorky, tento týden už přibyly i dvě blokařky – Nina Herelová a Laura Frigová, která je novou posilou Agelek.

7.8.2016

VALACHY MANa vyhrál při své prvním triatlonovém startu Jan Fojtík

Nový Hrozenkov - Rekordní návštěvnost zaznamenal triatlon VALACHY MAN, který se uskutečnil v pátek 5. srpna u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Největší veřejný amatérský triatlon v České republice, který je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR, byl stejně jako loni vyprodaný dlouho předem.

5.8.2016

VALACHY MAN ovládl Fojtík. Valenta obdivoval děti

Velké Karlovice – Parádní podívanou nabídl letošní triatlon Valachy Man. Z vítězství v hlavním závodě se přitom radoval u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově Jan Fojtík díky času 1:06:08.5. Druhý skončil Lukáš Kočař se ztrátou 42 sekund a třetí Pavel Jindra, který za vítězem zaostal minutu a devatenáct sekund. Mezi ženami byla nejlepší Kristýna Néč-Lapinová, jež v absolutním pořadí skončila dvacátá.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

2.8.2016

Triatlon VALACHY MAN je vyprodaný, závodit bude tisícovka dětí a dospělých

Velké Karlovice – Tradiční triatlon VALACHY MAN, který se jako součást seriálu VALACHY TOUR uskuteční v pátek 5. srpna u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově, hlásí vyprodáno.

1.8.2016

V Prostějově začalo mistrovství světa tenisových talentů

Prostějov – Zahajovacím ceremoniálem začaly boje o tenisové tituly na mistrovství světa do 14 let v Prostějově. Tradice tohoto turnaje je velká, mladí tenisté se do Prostějova sjeli totiž již poosmnácté.

28.7.2016

Matěj Zahálka pátý, cyklisté Prostějova si stále drží vedení

Blatná, Prostějov – V rámci seriálu Českého poháru v silniční cyklistice vstoupil tým SKC TUFO Prostějov do předposledního závodu oslaben o dva polské závodníky, kteří závodili ve Fiorenzuole. Přesto se týmu Prostějova i díky Matěji Zahálkovi podařilo udržet průběžné vedení v seriálu.

25.7.2016

Trenér Goga plní sliby. Do Prostějova míří česká reprezentantka

Prostějov – Již před týdnem avizoval trenér prostějovských volejbalistek Peter Goga, že by se měla stát Agelkou i jedna česká reprezentantka, její jméno však nechtěl před podepsáním smlouvy prozradit.

25.7.2016

Playmakeři zahájí přípravu s německou Jenou

Prostějov – Ne zcela tradičního soupeře na začátek letní přípravy budou mít prostějovští florbalisté.

23.7.2016

Ke třetímu místu na mistrovství světa přispěla sedmička prostějovských hráčů

Olomouc – Obrovský úspěch zaznamenali korfbaloví hráči a hráčky na Mistrovství světa do třiadvaceti let, které se tento rok konalo v Olomouci. I přes to, že měli korfbalisté několikrát namále, vybojovali senzační třetí místo. Výraznou měrou se na tomto úspěchu podepsal i prostějovský korfbal, jenž vyslal do reprezentace hned sedmičku svých svěřenců. Těm navíc velel jakožto asistent trenéra David Konečný, současný kouč Prostějova.

23.7.2016

Tenisový svátek mladých talentů v Prostějově už je za dveřmi

Prostějov – Už osmnáctým rokem se v Prostějově představí vycházející hvězdy světového tenisu. V rámci Mistrovství světa družstev a chlapců do 14 let se tu na začátku srpna představí hráči ze čtyřiadvaceti států světa.

20.7.2016

Kvalifikace na ME je za dveřmi. Jaká bude stopa Agelek?

Prostějov – Druhá polovina září a začátek října bude ve znamení kvalifikačních bojů na Mistrovství Evropy žen. Ani jedna současná hráčka Agelu Prostějov do těchto utkání nezasáhne, jako týmový manažer však u reprezentace působí Peter Goga, nynější trenér Agelek.

19.7.2016

Gymnasté Prostějova? Dva účastníci na Mistrovství Evropy a několik medailí

Prostějov – První polovina roku se prostějovským gymnastům vydařila na výbornou. „Poprvé v historii oddílu se dva prostějovští závodníci nominovali do reprezentačního družstva na Mistrovství Evropy. Byli jimi Eva Mičková mezi ženami a Daniel Ponížil mezi juniory. Gymnasté také zazářili na Mistrovství České republiky v mistrovské třídě," prozradil předseda oddílu Miloslav Musil.

19.7.2016

Boxerská extraliga ČR 2016 – 2017 je připravena

Prostějov – V boxerské extralize České republiky bude v příštím ročníku soutěže usilovat o mistrovský titul šest týmů. Obhajovat jej budou svěřenci trenéra Petra Novotného, Býci z BC DTJ Prostějov.

14.7.2016

Na VALACHY MANa míří olympijský vítěz Aleš Valenta, hledá parťáky do štafety

Velké Karlovice – První srpnový pátek bude na Valašsku opět ve znamení největšího českého triatlonu pro širokou veřejnost. Tradiční VALACHY MAN se uskuteční 5. srpna u rekreační nádrže Na Stanoch známé také jako Balaton v Novém Hrozenkově a opět nabídne napínavý sportovní zážitek dospělým i dětem, letos zpestřený o účast speciálního hosta – olympijského vítěze Aleše Valenty.

10.7.2016

BIKE VALACHY vyhrál favorit Jan Fojtík, mezi ženami Lucie Gruchalová

Velké Karlovice - Jan Fojtík se stal vítězem BIKE VALACHY – závodu horských kol, který se konal jako třetí díl seriálu VALACHY TOUR v sobotu 9. července u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Mezi ženami zlato vybojovala Lucie Gruchalová.

7.7.2016

Paraglidisté se v Prostějově utkali o pohár krále Ječmínka

Prostějov, Stichovice – Třináct posádek se zúčastnilo tradičního závodu v motorovém paraglidingu, který už několikátý rok pořádá Paramotor klub Prostějov. Přihlížející mohli při atraktivních disciplínách pozorovat například i mistra světa.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT