Alfě se otřel o zadek. Dopravní nehoda se stala někdy v době mezi středou a čtvrtkem v Nerudově ulici. "Nezjištěný řidič a vozidlo poškodil Alfu Romeo, kterou si zde zaparkovala jeho majitelka, a způsobil škodu v předběžné výši deset tisíc korun. Z místa dopravní nehody ujel," informovala policejní mluvčí Lenka Vanková.

Peugeot škrábl dodávku. K další obdobné nehodě došlo ve čtvrtek před třetí hodinou odpoledne v Netušilově ulici. "Dosud nezjištěný řidič osobního vozu Peugeot se nejspíš dostatečně nevěnoval řízení a narazil do levé přední části zde zaparkovaného automobilu Opel Vivaro a z místa nehody rovněž ujel," popsala policejní mluvčí s tím, že majiteli zaparkovaného auta vznikla škoda v předběžné výši pět tisíc korun. .

Audině poškodil zrcátko. Škoda v předběžné výši dvacet tisíc korun vznikla i majiteli vozu Audi A8, který měl odstavený ve čtvrtek po šesté hodině odpoledne u čerpací stanice na Petrském náměstí. "Také jeho vozidlo poškodil nezjištěný řidič s nezjištěným vozidlem, který z místa dopravní nehody ujel. Šetřením všech okolností těchto dopravních nehod se budou policisté i nadále zabývat," uzavírá Lenka Vanková.

Téměř tři promile měl dvaašedesátiletý řidič Peugeotu, který ve středu dopoledne narazil do dodávky ve Vrahovické ulici.
Namol opilý řidič přehlédl v Prostějově kužely a trefil dodávku