Tragická nehoda se stala před třetí hodinou na silnici mezi Vícovem a Ohrozimí na Prostějovsku.

„Ze zatím přesně nezjištěných příčin vozidlo Alfa Romeo, v němž cestovala tříčlenná mužská osádka ve věku od devatenácti do šestadvaceti let, vyjelo vlevo, poté vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do jednoho stromu, poté i do druhého stromu. Při havárii utrpěl devatenáctiletý řidič a jeho šestadvacetiletý spolujezdec na předním sedadle zranění, neslučitelná se životem, kterým na místě podlehli," řekla k tragické nehodě mluvčí policistů Irena Urbánková.

Třetí z osádky, jednadvacetiletý muž, utrpěl těžké zranění a byl převezen do Fakultní nemocnice v Olomouci.

„Mladík byl přijat s těžkým poraněním v oblasti hrudníku a břicha, v současné době je v umělém spánku, dýchá s pomocí přístroje a není v bezprostředním ohrožení života," řekl mluvčí Fakultní nemocnice Egon Havrlant.

Policie si k objasnění nehody vyžádá znalecké posudky odborníků.

„Hmotná škoda je 82 tisíc korun. K přesnému určení příčin dopravní nehody budou vyžádány znalecké posudky z oboru silniční dopravy a soudního lékařství," řekla k tragické nehodě v pondělí ráno mluvčí policistů Irena Urbánková.

8. ledna loňského roku, si stejná silnice vyžádala život muže, který cestoval se svým dítětem. To tragickou nehodu přežilo.