„K nehodě došlo mezi šestadvacátým a devětadvacátým lednem. Neznámý řidič řídil vozidlo stříbrné barvy, které narazilo do zadní části zaparkovaného vozidla Smart Fortwo Coupé, které bylo odstavené u pravé krajnice,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Řidič od nehody, při které způsobil škodu tisíc korun, ujel. Policisté z dopravního inspektorátu se případem nadále zabývají.

Tento řidič však nebyl jediný, co na závěr týdne boural. Za volantem se nevedlo ani dvaadvacetiletému mladíkovi, který havaroval mezi Kelčicemi a Bedihoští.

„V sobotu odpoledne jel muž s vozidlem Toyota směrem na Bedihošť. Na křižovatce s hlavní komunikací druhé třídy číslo 433 nerespektoval dopravní značku „Dej přednost v jízdě“ a najel do křižovatky, v době kdy jela po hlavní silnici jednačtyřicetiletá řidička Renaultu ve směru od Němčic nad Hanou,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Došlo ke srážce a lehkému zranění spolujezdce z Renaultu, který byl z místa nehody převezen do prostějovské nemocnice na ošetření. Při nehodě vznikla škoda šedesát tisíc korun. Policisté nezjistili, že by nějakou roli hrály drogy nebo alkohol.