Nehoda zastavila provoz po osmé ráno. "Devětatřicetiletý řidič s vozidlem Škoda Fabia jel od Mostkovic na Smržice. Přijížděl ke křižovatce (křižovatka Prostějov - Ohrozim, Mostkovice - Smržice) z vedlejší pozemní komunikace a přitom nedal přednost vozidlu BMW, kterému vjel přímo do jízdní dráhy," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Železniční zastávka v Čuníně, na trati z Prostějova do Chornice, se proměnila v obývací pokoj. Foto: Ema Crhonková, se svolením
Studentka proměnila zastávku v Čuníně. Vznikl z ní útulný obývák

Škodovka najela přední částí do levého boku vozidla BMW, které se vlivem nárazu převrátilo na střechu. "Při dopravní nehodě došlo ke zranění lehčího rázu u 55letého řidiče BMW, který byl vozidlem RZS převezen na ošetření do prostějovské nemocnice," uvedla dále mluvčí.

Škoda přesáhla čtvrt milionu

"Výše předběžně stanovené hmotné škody je 310 tisíc korun. Poškozeno bylo i přechodné dopravní značení. Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní," uzavřela Zajícová.

Vybrali jsme pro vás:

Uzavírka Ohrozimi kvůli stavbě kanalizace - 3. května 2021
Na Boskovice po hlavním tahu? Teď ne. Ohrozim bude neprůjezdná dva měsíce
Letitá třešňová alej na "hitlerově" dálnici u Ohrozimi
Na ohrozimské aleji se budou opět kácet třešně. Ale také vysazovat nové stromy
Další nehodu evidují od nedělního odpoledne na křižovatce ohrozimské s Tichou prostějovští dopravní policisté. 15.10. 2023
Srážka na betonce u hřbitova. Senior nedal přednost, tři lidé v nemocnici
Vážná nehoda v Mostkovicích: čelní střet osobáku a motorky
Vážná nehoda v Mostkovicích: opel při předjíždění vletěl do motorkáře