Díky skvělé atmosféře se na severozápadě Prostějovska bavily všechny generace. Základní myšlenkou organizátorů byla, aby se lidé alespoň na chvíli oprostili od starostí a problémů všedních dnů.

Zásluhou citlivě a promyšleně zvolenému programu se záměr vydařil. Útulný areál v Ptenském dvorku byl po celou sobotu ponořen do hřejivé atmosféry a nebylo to jen počasím.

Dvoreček radosti. Obnovená tradice populární akce v Ptenském Dvorku nabídla zábavu pro všechny generace. 14.8. 2021
Pivo za 10, muzika a ohňostroj zdarma. Dvoreček radosti bavil stovky lidí

Pokud téměř každého příchozího osobně přivítá šéf pořádající firmy s více než třímiliardovým obratem, který navíc pije pivo z kelímku a místo drahého obleku na sobě má kraťasy a tričko, cítíte se hned líp. Samotná režie celého odpoledne a následně i noci, pak přinesla všem přítomným plno zážitků a dojmů. Děti se vyřádily při různých soutěžích, povozily se na sajdkáře nebo v koňském povozu.

Dospělí senioři si užili dechovku, ti mladší zase kvalitní kapely. Úžasnou tečkou byl i ohňostroj, za který by se nemusela na Silvestra stydět ani prostějovská radnice. Dvoreček radosti tedy nebyl radostný pouze názvem, ale i samotnou realitou, což nebývá u podobných akcí pravidlem. Obnovení tradice Dvorečku byl skvělý a povedený nápad.