deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

24. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
01:30 Sportovní střelba Ženy - 10 m vzduchová puška – kvalifikace ženy -
03:45 Sportovní střelba Ženy - 10 m vzduchová puška – finále ženy
06:00 Sportovní střelba Muži - 10 m vzduchová pistole – kvalifikace muži -
08:30 Sportovní střelba Muži - 10 m vzduchová pistole – finále muži

25. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Ženy - 10 m vzduchová pistole – kvalifikace ženy -
02:00 Sportovní střelba Ženy – skeet – kvalifikace – 1. den ženy -
03:00 Sportovní střelba Muži – skeet – kvalifikace – 1. den muži -
04:15 Sportovní střelba Ženy - 10 m vzduchová pistole – finále ženy
06:00 Sportovní střelba Muži - 10 m vzduchová puška – kvalifikace muži -
08:30 Sportovní střelba Muži - 10 m vzduchová puška – finále muži

26. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Ženy – skeet – kvalifikace – 2. den ženy -
03:00 Sportovní střelba Muži – skeet – kvalifikace – 2. den muži -
07:50 Sportovní střelba Ženy – skeet – finále ženy
08:50 Sportovní střelba Muži – skeet – finále muži

27. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Smíšené týmy – 10 m vzduchová pistole – 1. část kvalifikace smíšené -
02:45 Sportovní střelba Smíšené týmy – 10 m vzduchová pistole – 2. část kvalifikace smíšené -
04:00 Sportovní střelba Ukrajina 16:12 Srbsko smíšené
04:37 Sportovní střelba Čína 16:14 ROC smíšené
06:15 Sportovní střelba Smíšené týmy – 10 m vzduchová puška – 1. část kvalifikace smíšené -
07:00 Sportovní střelba Smíšené týmy – 10 m vzduchová puška – 2. část kvalifikace smíšené -
08:15 Sportovní střelba Jižní Korea 17:9 ROC smíšené
08:52 Sportovní střelba Čína 17:13 USA smíšené

28. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Ženy – trap – kvalifikace – 1. den ženy -
02:50 Sportovní střelba Muži – trap – kvalifikace – 1. den muži -

29. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Ženy - 25 m sportovní pistole – kvalifikace – přesnost ženy -
02:00 Sportovní střelba Ženy – trap – kvalifikace – 2. den ženy -
02:50 Sportovní střelba Muži – trap – kvalifikace – 2. den muži -
07:30 Sportovní střelba Ženy – trap – finále ženy
08:30 Sportovní střelba Muži – trap – finále muži

30. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Ženy - 25 m sportovní pistole – kvalifikace – rychlopalba ženy -
07:00 Sportovní střelba Ženy - 25 m sportovní pistole – finále ženy

31. 7. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
02:00 Sportovní střelba Smíšené týmy – trap – kvalifikace smíšené -
05:00 Sportovní střelba Ženy - 50 metrů libovolná malorážka – tři polohy – kvalifikace ženy -
06:30 Sportovní střelba Slovensko 42:42 USA smíšené
07:05 Sportovní střelba Španělsko 41:40 San Marino smíšené
09:00 Sportovní střelba Ženy - 50 metrů libovolná malorážka – tři polohy – finále ženy

1. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
01:30 Sportovní střelba Muži - 25 m rychlopalná pistole - 1. část kvalifikace muži -

2. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
01:30 Sportovní střelba Muži - 25 m rychlopalná pistole – 2. část kvalifikace muži -
04:30 Sportovní střelba Muži - 50 m libovolná malorážka – tři polohy – kvalifikace muži -
07:30 Sportovní střelba Muži - 25 m rychlopalná pistole – finále muži
09:50 Sportovní střelba Muži - 50 m libovolná malorážka – tři polohy – finále muži
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020