Dvoudenní Revival – festival Mořice, o němž pořadatelé tvrdí, že je největší moravskou hudební přehlídkou svého druhu, přiláká příznivce tvrdé muziky na celé dva dny. Festival totiž startuje v pátek v šest hodin odpoledne a pokračuje v sobotu od půl druhé po obědě. Hrát se má pokaždé do půlnoci.

„První den se na pódiu vystřídají čtyři kapely a druhý den pak sedm. Lidé, kteří revivalu fandí, a každý rok se přesvědčujeme o tom, že jich neubývá, se mohou těšit na slavné songy kapel jako Jethro Tull, Deep Purple, ZZ Top, Accept, Nirvána nebo Iron Maiden,“ vyjmenoval některé starosta Mořic Jaroslav Knap, o němž všeobecně známo, že patří k nejzapálenějším místním příznivcům produkce těchto a podobných hudebních legend.

Slavné písničky přijedou zahrát muzikanti z celé republiky. Z Prahy, Brna, Zlína, Vsetína, Kopřivnice, ale také z Přerova či z Prostějova.
„Nespornou předností naší akce je nejen skvělá atmosféra, kterou počasí ještě nikdy nepokazilo, ale i možnost rozbít stan a přespat přímo na místě. O jídlo se postaráme,“ ujistil starosta. Lístky na páteční večer stojí stovku, na sobotu pak dvakrát tolik. V předprodeji se kompletní vstupenka dá sehnat za 250 korun.