Festival nabídne deset vystoupení známých kapel či interpretů, které doplní loni osvědčená mexická noc Espuelas a také šest produkcí Romana „Pytlíka“ Doležela a jeho kapely Romantica. Ty však budou zdarma.

„Nejvíce vstupenek jsme zatím prodali na koncert legendární skupiny Olympic, která zahraje v sobotu 3. července,“ spočítal hlavní organizátor Radek Kocourek. K tomu, že je o tento koncert opravdový zájem, může podle něj přispívat i to, že jako předkapela Olympiků vystoupí na Prostějovsku populární Black Rose.

„Hodně táhne také Čechomor. Jinak se dá ale říci, že se zatím prodávají lístky spíše na červnové a červencové akce než na ty srpnové. Ale to je logické,“ poznamenal Kocourek.

Seriál Léto u Vrbiček je koncipován tak, aby oslovil všechny věkové kategorie.

„S přáteli určitě zajdeme na Mig 21 a jestli nám to vyjde, přemýšlíme ještě o Support Lesbiens a Čechomoru. A třeba moje teta se už ptala po vstupenkách na Evu a Vaška,“ nechala se slyšet devatenáctiletá Lenka Raková z Prostějova.

Kromě plakátů lze informace o koncertech najít i na internetových stránkách www.letouvrbicek.cz.

„Máme na těchto webovkách průměrně sto dvacet přístupů denně, což je pro nás příjemné překvapení,“ poznamenal Radek Kocourek.