„Prostějovská hala přežila koncerty interpretů jako jsou Chinaski, Turbo nebo Maxim Turbulenc. Zimák je pro potřeby větších koncertů nejlepším místem ve městě a disponuje především velkou kapacitou,“ zmínil se pořadatel koncertu Tomáš Grepl ze společnosti Mamut Agency.

Jedním dechem Grepl dodal, že se neobává potíží spojených s nedostatkem místa, jelikož pódium bude postaveno na ledové ploše, z níž se stane taneční parket, a diváci tak budou mít možnost jít rovnou před pódium, nebo se pohodlně usadit na tribuny.

„Prozatím jsme prodali něco kolem devíti set lístků, což je poměrně překvapivé, protože do akce zbývají ještě zhruba dva týdny,“ konstatoval Grepl. Vstupenky jsou k sehnání například v prostějovské prodejně hudebnin v Kramářské ulici (280 korun), na místě pak budou stát 320 korun.

„Čtyřhodinová show se odehraje bez předskokanů. To, která ze skupin vystoupí dřív, kluci zatím tají,“ doplnil pořadatel. Turné má šest zastávek na Moravě – nechybí Zlín nebo Moravské Budějovice a dalších pět koncertů se odehraje v Čechách. Konečnou má šňůra v sobotu 15. listopadu v Liberci.

Tvorbu obou rockových kapel není třeba sáhodlouze představovat. Divokej Bill se svou zatím poslední deskou „nápaditě“ nazvanou Divokej Bill přiveze zřejmě největší hity jako Plakala, Alkohol či Prase.

Frontman Tří Sester Lou Fanánek Hagen nedávno vypustil novou sólovku Jevany se známým bouračem nynějších hitparád – singlem Boleslav.

Ivo Spisar