Klub se také pomalu chystá na příští sezonu a dává dohromady kádr pro příští sezonu.

Na konci minulého týdne se Prostějov domluvil na nové roční smlouvě pro útočníka Davida Dvořáčka, který v základní části nasbíral 30 bodů.

„Věděl jsem, že když budu pokračovat v 1. lize, tak je pro mě Prostějov na prvním místě. Jsem rád, že byl zájem z obou stran a domluvili jsme se na prodloužení smlouvy,“ prozradil pro klubový web pětadvacetiletý útočník.

V dalších týdnech by podle trenéra Jiřího Vykoukala měli Dvořáčka v podpisu smlouvy následovat další opory.

„Jednání s dalšími hráči pokračují, ale zatím mohu potvrdit jen Davida Dvořáčka,“ podotkl Vykoukal, jenž vidí v rychlém útočníkovi velký potenciál.

„David letos potvrdil své kvality. Pokud ještě lépe propojí svou rychlost s myšlenkovými pochody, může se jako hráče posunout ještě dál,“ věří kouč Prostějova.

Autogramiáda ve Zlaté bráně

Už s jistotou budou příští sezoně pokračovat na Hané i hlavní opory uplynulé sezony jako například útočníci Divíšek-Nouza, či brankář Jakub Neužil.

Právě s těmito hráči se budou moci na Velký pátek potkat fanoušci na neformálním posezení, které se uskuteční od 18 hodin v H-CLUBU ve Wolkerově ulici.

„Mělo by dorazit pět až šest hráčů. Doufám, že přijde i majitel pan doktor Luňák. Bude to takové důstojné zakončení sezony. Budu rád, když lidé dorazí v hojném počtu. Fanoušci se nás mohou ptát na cokoli,“ zve příznivce Jestřábů trenér a sportovní manažer Jiří Vykoukal.

Setkání s fanoušky bude vyvrcholením celodenní akce Den s Jestřáby. Ten začne ve 12.15 na zimním stadionu exhibičním zápasem, v jehož rámci se utkají současní hráči Jestřábů s mladými nadějemi z klubu SK Prostějov 1913.

Druhým vrcholem pak bude od 16 hodin autogramiáda v obchodním centru Zlatá brána.