V čele Jestřábů se tak objeví nová tvář, a to Jaroslav Luňák. Ten přebere veškeré kompetence kolem týmu mužů.

„Jsem moc rád, že se nám podařilo jednání dotáhnout do úspěšného konce. Prostějovský hokej má obrovskou tradici, mým úkolem je, posunout jej ještě více nahoru. S novým vedením a trenéry pro to uděláme maximum. Od teď je celý klub i fanoušci s týmem na jedné lodi," řekl pro klubový web nový první muž LHK Luňák

S novým generálním manažerem přijdou i další změny ve vedení klubu i v realizačním týmu. Pro fanoušky bude nejzajímavější novinkou nová tvář na lavičce Jestřábů. Petr Zachar odchází po třech letech z postu hlavního trenéra a nahradí jej Josef Málek. Ten bude také vykonávat funkci sportovního manažera. Málek ještě v loňském roce vedl druholigové Valašské Meziříčí.

„S vedením klubu jsme si hned na začátku řekli, o co v našem projektu půjde, a naladili se na stejnou notu. První kontakty s hráči ukázaly, že jsme si vybrali dobře," okomentoval své působení u LHK pro klubový web Málek. Petr Zachar od týmu úplně neodchází. Bude plnit funkci asistenta trenéra a sekretáře klubu.

Hráčský kádr se také promění. Jistotou je nyní další působení kapitána týmu Lukáše Duby a legendy prostějovského hokeje Michala Černého. Z pražské Sparty má přijít dalších šest hráčů. Mužstvo se nyní připravuje na nadcházející sezonu individuálně.

Nové vedení klubu a realizační tým podle webu LHK Prostějov

Generální manažer: Dr. Jaroslav Luňák

Asistentka generálního manažera: Iveta Berková DiS.

Sportovní manažer: Josef Málek

Finanční ředitelka: Ing. Markéta Kožená

Marketingový ředitel + komunikace s veřejností: Bořek Nagy

Pracovník marketingu: Lukáš Majer

Hlavní trenér: Josef Málek

Asistent trenéra: Ing. Petr Zachar

Vedoucí mužstva: Josef Ovečka

Kustod: Josef Ovečka

Kustod a masér: Luděk Olbert

Lékař: MUDr. Vladimír Macháček

Fyzioterapeut: Mgr. Michael Polák