Zápas začal ve vysokém tempu a Prostějov si od začátku vypracovával slibné šance. Nejdříve situaci dva na jednoho nedokázal úspěšně dokončit Krejčík, o dvě minuty později si Kadaňští málem srazili puk do vlastní brány.

Střelecký úspěch tak zaznamenal minutu před zazněním první sirény Matouš Venkrbec, když dokázal dorazit puk do brány po střele od Jiřího Půhoného.

Pět a půl minuty po začátku druhé třetiny bylo vyrovnáno. V přesilovce se Kadaň prosadila díky dorážce od Roberta Černého.

Stejnou výhodu však dostali Jestřábi prakticky ihned po vyrovnávacím gólu a také slavili, když Aleš Holík dostal přihrávku od Matouše Venkrbce a svou střelou kadaňského gólmana.

Kadaň mohla do konce třetiny vyrovnat, ale ani přesilovku 5 na 3, a dokonce ani nařízené trestné střílení nedokázala proměnit.

Druhého vyrovnání se Kadaň dočkala až ve 45. minutě díky nenápadné akci, ne jejíž konci stál Jakub Trefný, který nadvakrát překonal Neužila. To bylo však od Trhačů vše, a to hlavně díky druhé lajně Jestřábů.

Nejdříve se radoval Patrik Moskal, když dokázal využít zmatků v obraně domácích, v 51. minutě pak přidal pojišťovací branku Lubomír Korhoň střelou nad vyrážečku. Hosté si sice zkomplikovali trochu utkání třemi zbytečnými oslabeními v řadě, zápas však dohráli bez obdržené branky.

V čase 58:35 ještě přidal střelou do prázdné branky poslední gól Matouš Venkrbec a Jestřábi se tak dočkali druhé výhry v řadě proti celku z nižších pater tabulky.

Díky zaváhání Kladna ji tři body zajistili prozatímní první místo ve WSM lize. Rytíři mají stejně bodů, avšak horší skóre.

Branky a nahrávky: 26. R. Černý (Trefný, Kůs), 45. Trefný (Chrpa) – 19. Venkrbec (Půhoný, V. Zadražil), 27. A. Holík (Venkrbec), 47. Moskal (M. Novák, Korhoň), 51. Korhoň (M. Novák, Moskal), 59. Venkrbec (L. Krejčík). Rozhodčí: Zubzanda – Coubal, Belko. Vyloučení: 4:9.Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 402.
SK Kadaň: Strmeň – R. Černý, Trefný, Tejnor, R. Havel, Chalupa, D. Šimek, Šafář – Kůs, Hlava, Chlouba – O. Beránek, Hejcman, Kohout – Šťovíček, Chrpa, Osmík – Vaněk, L. Vrána. Trenér: Jaroslav Beck.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil– A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec, Půhoný – M. Novák, Moskal, Korhoň – Švec, L. Krejčík, Fiala – Hozák, Augustin. Trenér: Kamil Přecechtěl.