„Loni jsme měli slabý tým, takže bych ty začátky sezony moc nesrovnával. Letos je to zkušené a nadprůměrné mužstvo. Bohužel nám nepřál ani los, z osmi duelů jsme jich hned pět hráli venku. Já se na to nechci vymlouvat. Víme, kde nás nejvíc tlačí bota. Dáváme málo gólů," posteskl si asistent prostějovského trenéra Jiří Vykoukal.

Zastavit špatné výkony se pokusí Přecechtělovi svěřenci už ve středu večer, a to na domácí půdě. Jestřáby přijede prověřit průběžně šestý tým soutěže Litoměřice.

„Ono je jedno, kdo přijede. My se musíme zaměřit na sebe. Musíme dokázat naši sílu, a když budou naší překážkou Litoměřice, tak zrovna proti nim," řekl Jiří Vykoukal.

Hanáci měli na přípravu pouze den a tak se trénink naplno věnoval střelbě.

„Den je poměrně málo na nějakou větší přípravu. Problém je v tom, že nejsme schopni vstřelit gól. Původně jsme počítali se čtyřmi trefami na zápas a máme jen jednu. Hráči sami jsou z toho vykulení. Proto jsme zaměřili celý úterní trénink na střelbu," prozradil Vykoukal.

Asistent trenéra a sportovní manažer v jedné osobě také zdůraznil, že momentálně je důležité hráče motivovat: „My teď musíme kluky motivovat, pracovat s nimi a nabádat je k většímu odhodlání. Věřím, že se naše schopnost vstřelit gól změní."

Zápas mezi Jestřáby a Litoměřicemi začne ve středu v 18 hodin na prostějovském zimním stadionu. Třetí porážka v řadě by byla pro Hanáky již kritická.