"Jednoznačně se moc těším. Sám si pamatuji ty skvělé atmosféry, které na prostějovském zimáku byly při vyřazovacích bojích. Byl jsem tu několikrát v předchozích letech a sledoval jsem i videa. Musím říci, že to co dokáží fanoušci v Prostějově je neskutečné," vyjádřil se k očekávané atmosféře hlavní kouč Martin Janeček.

Podporu a choreo vnímají i hráči

"Atmosféra, kterou dokážou vytvořit prostějovští fanoušci, je jednou z nejlepších v republice. Ty jejich chorea, na to vždycky hledíme s otevřenými pusami. Zvláště ti, kteří jsou zde noví, z toho byli hodně vyvalení," popsal pohled ze střídačky Matouš Venkrbec, kapitán mužstva. Hráči i diváci se mohou těšit i letos, Fans of Prostějov chystají velká chorea na každý domácí zápas.

Všichni jsou na atmosféru natěšení

"Těšíme se strašně moc a doufám, že jim svými výkony a výsledky uděláme radost. Vím, že byly zápasy, kdy jsme jim radost svými výkony neudělali. Snad jsme si reputaci těmi posledními třemi spravili a dali jim tak pozvánku na play off," zve kotelníky kouč.

CHANCE LIGA, PLAY OFF:

Chance liga: 2. čtvrtfinále: Prostějov - Zlín (10.3.2024)Chance liga: 2. čtvrtfinále: Prostějov - Zlín (10.3.2024)Zdroj: Deník/David Kubatík

1. zápas, sobota 9. března, od 17 hodin
LHK Jestřábi Prostějov – Berani Zlín 3:5

2. zápas, neděle 10. března, od 17 hodin
LHK Jestřábi Prostějov – Berani Zlín 2:3 v prodloužení

3. zápas, středa 13. března, od 18 hodin
Berani Zlín - LHK Jestřábi Prostějov

případný 4. zápas, čtvrtek 14. března, od 18 hodin
Berani Zlín - LHK Jestřábi Prostějov

případný 5. zápas, sobota 16. března, od 17 hodin
LHK Jestřábi Prostějov – Berani Zlín

Předkolo play off: HC Zubr Přerov - HC Dynamo Pardubice B 2:1 na zápasy, (0:4, 3:2, 3:2). HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha 2:1 na zápasy, (2:3 pp, 7:2, 3:0). 

Čtvrtfinále play off: HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč 3:1, 1:4, HC RT TORAX Poruba - HC Dukla Jihlava 2:3, 6:3, VHK ROBE Vsetín - HC Zubr Přerov 8:0, 2:1 pp. (termíny stejné jako zápasy Jestřábů). Hraje se na 3 vítězné zápasy.

Kotel dokáže být šestým hráčem. "My potřebujeme šestého hráče, protože i fanoušci Zlína budou velmi silným protivníkem," má jasno Janeček. Na hlasitou podporu spoléhá i majitel klubu. "Přijďte nás podpořit budeme vás potřebovat, každý hlas se bude počítat. Chceme všem fanoušků udělat radost a sérii se Zlínem zvládnout," uzavírá Jaroslav Luňák.

INFORMACE PRO FANOUŠKY

Chance liga: Jestřábi Prostějov - Zubr Přerov (27.1.2024)Chance liga: Jestřábi Prostějov - Zubr Přerov (27.1.2024)Zdroj: Deník/David Kubatík

Předprodej vstupenek na domácí zápasy čtvrtfinále (SO a NE), se uskuteční v PÁTEK 8. BŘEZNA, od 15 do 18 hodin. Vstupenky budou v prodeji na pokladně zimního stadionu. Platba je možná pouze v hotovosti. Maximální množství vstupenek k zakoupení jednou osobou je 10 kusů.
V hrací dny (SO a NE) budou pokladny zimního stadionu otevřeny již 2 hodiny před zahájením zápasu, tedy od 15 hodin.
Cena vstupenky na čtvrtfinálová utkání byla stanovena na 250 korun. Děti do 10 let a osoby ZTP mají vstup zdarma.
Všichni držitelé permanentní vstupenky GOLD mají vstup na všechna utkání play-off v ceně zakoupené permanentky!