„Já myslím, že se dnešní akce více než vydařila. Lidí přišlo nad očekávání a je vidět, že děti to hodně baví. Však jsme také pro ně připravili i spoustu atrakcí. Pro nás jako pro klub je pak dobré, že jsme takto vidět i v létě, tedy mimo sezonu. Určitě v podobných akcích chceme do budoucna pokračovat. Další chystáme už na 19. července v Kostelci na Hané. Bude se, jako loni, jednat o charitativní fotbálek," řekl k celému průběhu marketingový manažer Jestřábů Michal Mareš.

Střelba či hod pukem

A že si příchozí děti měly opravdu z čeho vybírat. Kromě skákacího hradu si totiž mohly zasoutěžit i v hodu pukem na plechovky, kutálení puku na cíl, oblékání hokejové výstroje či střelbě na branku, při které jim asistovali i přítomní hráči A-týmu a s těmi samými hráči měly možnost se i vyfotit či si od nich vzít autogram. Následovala pak i komentovaná prohlídka zázemí hráčů. Všichni příchozí navíc měli i možnost nakoupit si ve fanshopu s 30 procentní slevou.

„Musím se přiznat, že jsem rád s dětmi a jsem překvapen, kolik jich tady dnes přišlo. Je to tedy pro mě ideálně strávený víkend. Minimálně za mě je to tedy super akce," vyjádřila se mezi asistencí se střelbou na branku a autogramiádou i nejnovější a zároveň i dosavadní největší prostějovská posila Antonín Honejsek.

Vybrali jsme pro vás: