„Čeká nás opravdu těžký zápas. Kladno v posledních třech zápasech dostalo jeden gól a dává v průměru pět branek. Musíme se připravit na jejich smrtící útok a také skvělou obranu. Při dobré konstelaci se však dá porazit každý soupeř," zůstává optimistou kouč Jestřábů Zdeněk Čech.

Právě nepropustná defenzíva Kladna vedena legendárním Tomášem Kaberlem bude pro Prostějov oříškem. Hanáci v posledním zápase nedali Šumperku ani jeden gól. Dnes se však budou muset prosadit. „Pokud se nevystřelí, nepadne gól, to klukům vtloukáme do hlavy. Nesmíme čekat na tutové šance, ale střílet i přes hráče. Trénujeme je, ale je těžké změnit návyky hráčů," posteskl si kouč Čech.

„Co se týká Kaberleho? Takový soupeř by měl být pro hráče motivací. Kluci mají kolem pětadvaceti let a ještě mohou v hokeji něčeho dosáhnout. Doufám, že je k tomu vyburcuje bývalý hráč NHL."

Kouč Čech počítá do dnešního zápasu se stejnou sestavou jako proti Šumperku. „Sestava bude prakticky stejná. Uvidíme, koho nám pustí Třinec," dodal.

Zápas Jestřábů s Kladnem začne v sobotu v 17 hodin na prostějovském zimním stadionu a vstupné bude opět jen sedmdesát korun.