V sázce je posun do elitní čtyřky. Jestřábi po sobotní výhře s Jihlavou poskočili na šesté místo a případný plný bodový zisk by je před reprezentační pauzou vytáhl ještě o dvě příčky výše.

Hokejové derby mezi HC Zubr Přerov a LHK Jestřábi Prostějov v září 2023. Trenér Martin Štrba.
Výsledky nejsou podle představ, přiznává trenér Jestřábů Martin Štrba

"Věřím, že v pondělí toto vítězství potvrdíme a dostaneme se do pater, ve kterých chceme být," komentoval po sobotní výhře hlavní kouč Jestřábů Martin Štrba.

V pondělí 6. listopadu se utkají Jestřábi na domácím ledě s béčkem Pardubic. Vstup bude zdarma. Zdroj: LHK Jestřábi ProstějovV pondělí 6. listopadu se utkají Jestřábi na domácím ledě s béčkem Pardubic. Vstup bude zdarma. Zdroj: LHK Jestřábi ProstějovZdroj: Deník/VLP Externista

Startovací zápas sezony se v Prostějově nedohrál z důvodu silné bouřky a protékající střechy. O střeše čtěte více ZDE. Po první třetině za bezbrankového stavu byl zápas ukončen. Vedení svazu následně podle regulí rozhodlo, že se bude utkání dohrávat celé od začátku.

Fanoušci budou mít na zápas vstup zdarma

"Rozhodli jsme se tak, protože mnozí, kteří byli na prvním zápase vstupenky zahodili. Jedná se o vstřícný krok vůči fanouškům, kteří nás podporují," informoval marketingový ředitel klubu Michal Mareš.

Chance liga: Prostějov - Pardubice B (13.9.2023, NEDOHRÁNO)
FOTO a VIDEO: Nedohráno! Zápas Jestřábů s pardubickým béčkem ukončila bouřka

Souboj aktuálně šestých Jestřábů s průběžně desátými Pardubicemi začne na ledě prostějovské haly v 18 hodin.

Pozvánka na další domácí zápas:

Ve středu 15. listopadu přijede do Prostějova atraktivní nováček Chance ligy ze Znojma. Zdroj: LHK Jestřábi ProstějovVe středu 15. listopadu přijede do Prostějova atraktivní nováček Chance ligy ze Znojma. Zdroj: LHK Jestřábi ProstějovZdroj: Deník/VLP Externista