„Měli jsme to dobře rozehrané, ale podruhé nás zradila přesilovka čtyř na tři. Podobné to bylo i v Kadani. Měli jsme to v ní rozhodnout," zlobil se Michal Dragoun po zápase.

Navíc všechny góly soupeře padly po domácích hrubkách. „Hokej je o chybách a my jsme jich pár udělali. Třebíč nás pak potrestala. Řekl bych, že moc šancí neměli, ale z našich chyb dokázali těžit," krčil rameny nejlepší hanácký střelec pondělního duelu.

Při jeho první trefě sebral puk obránci a rychle srovnal na 1:1. „Tam mi to nahrál jejich hráč a pak už to nebyl problém," popisoval Dragoun.

„Druhá branka padla dost podobně. Tentokrát mi to ale nahrál Cetkovský. Beci byli hodně rozestoupeni, tak jsem si řekl, že musím přes ně vystřelit. Povedlo se," dodal.

Rozhodnout mohli Prostějovští v samotném závěru zápasu, kdy hráli přesilovou hru čtyř proti třem. „Měli jsme své pokyny, ale neplnili jsme je," kroutil hlavou Dragoun.

Ten je však i přes prohru hvězdou zápasu. S Cetkovským a Venkrbcem se mu daří.

„Trenér trošku rozházel tým po těch špatných výkonech. Já jsem rád, že se to takto povedlo. Trošku jsem se už trápil. Mám novou pozici – levé křídlo – ožil jsem. Jsem moc rád, že jsem s nimi," usmíval se Dragoun.

Zároveň připustil, že nálada v kabině se postupně zvedá: „Poté šňůře proher byl bod z Kadaně super. S Třebíčí jsme měli vyhrát, mrzí to moc, protože jsme ztratili."

Ve středu Jestřáby čeká nebezpečný Most. „Bude to těžší zápas než v pondělí. Most hraje hodně nevyrovnaně, ale když se jim zadaří, tak je velmi těžký soupeř," varoval Dragoun.