Co říkáte na to, že se přípravné utkání nedohrálo?
Je to určitě škoda, když zbývalo pouhých 12 minut do konce. Co se týče toho vyrovnávacího gólu, tak rozhodčí možná pískl o trošičku dřív. Myslím si ale, že to mohli Havířovští unést trochu lépe, ale takhle to opravdu nezvládli.

Jaký byl podle vás skutečný důvod tohoto incidentu?
Stěžovali si na nějaká zranění, ale to je podle mě zkrátka hokej. My jsme měli také minulá utkání nějaká zranění, takže se to stává úplně běžně.

Přece jen, proběhly během zápasu nějaké potyčky?
Vůbec ne, byl to standardní zápas. Možná na přípravné utkání byl trochu ostřejší, ale je to dáno tím, že máme za sebou nějaké prohry. Chtěli jsme uspět a hrát aktivně a důrazně, protože to nám zápasy předtím chybělo. Nastoupili jsme aktivně, dohrávali jsme souboje, ale vše bylo podle pravidel a žádné zákeřnosti tam nebyly.

Zažil jste někdy něco podobného?
Neřekl bych, že odchod hráčů do šaten by byla nějak ojedinělá situace, ale zrovna si nic podobného nevybavuji.

Když ve vrátíme ke hře, jak ji hodnotíte? Netrápíte se trochu v koncovce?
Je to pravda. Teď nás ta koncovka trochu zlobí, ale v tomto zápase už to bylo trochu lepší. Vždy jsme hledali nějaká složitá řešení, předtím jsme ani nevystřelili. Dnes jsme už více stříleli a tlačili se do brány. Branky sice nepadly, ale pokud budeme hrát takhle, tak se to v nějakém zápase už zlomí.

Sice to je zatím jen příprava, ale předtím jste prohráli třikrát v řadě. Cítili jste trochu tlak?
Drobný tlak tu byl, ale to není na škodu. Je ještě dost času do prvního zápasu a my jsme si aspoň to hraní pod tlakem mohli trochu zkusit.

Tři zápasy jste odehráli proti polským soupeřům, další tři proti českým. Zaznamenal jste nějaké odlišnosti ve stylu hry?
S Tychy a Krakowem jsme hráli první zápasy a na tom hokeji je to znát, protože je plný chyb a nepřesností. Takže bych nerad hodnotil jejich styl, protože porovnávání je takhle trochu matoucí.