Malí hráči si odpoledne užili, se svým idolem se fotili a nechali si podepisovat nejrůznější věci.

Sám Honejsek je odchovancem místního klubu, což byl hlavní důvod k jeho příjezdu do Prostějova.

„Samozřejmě jsem rád, že se mohu zúčastnit této akce. Děláme to hlavně pro děti. S nimi jsem strávil pěkné odpoledne a snad jsem jim i poradil. To je ta hlavní věc, pomoci a poradit malým talentům," vysvětloval útočník PSG Zlín.

On sám se stále zajímá o prostějovský hokej a fandí mu.

„Jak se daří malým Jestřábům bohužel nestíhám moc sledovat, ale mužský hokej sleduji. Ale ten by nemohl vůbec existovat bez mládežnických mužstev. Tam vše začíná a v podstatě je daleko důležitější než ten mužský. Opravdu jsem rád, že tu můžu být a potrénovat s malými hokejisty," pochvaloval si Honejsek a dodal:

„Mám v A-týmu stále hodně kamarádů, takže jsem informovaný i o změnách ve vedení klubu. Jsem rád, že moji kamarádi, vlastně hokejisté v mém věku, zůstali v Prostějově. Dostávají tady šanci a je to jenom dobře. Prostějovský hokej má jít nahoru. Samozřejmě k němu mám i já stále dobrý vztah, takže budu rád, když postoupí do první ligy. Jestřábi si zaslouží být prvoligovým týmem."

Antonín Honejsek především radil malým hokejistům a jejich rodičům.

„Ve věku kolem devíti let to všechno teprve začíná. Je hloupost aby nějak strašně trénovali, na to je brzo. Kluky to musí hlavně bavit. Když si vzpomenu na sebe, tak jsem v tomto věku pořád něco dělal. Samozřejmě nejen hokejové věci, ale neustále jsem někde běhal, jezdil jsem s taťkou doma nájezdy na branku. Hlavně být v pohybu, to si myslím, že tam jsem získal základ. Byl jsem silnější než ostatní kluci v mém věku," vysvětloval Honejsek.

Mladý reprezentant radil nejen hokejovým benjamínkům, ale i trenérům

. „Lukáše Majera, trenéra týmu v kategorii U9, jsem poznal loni v Moskvě, když jsem tam byl s reprezentací. Samozřejmě si teď asi vyměníme nějaké názory. Je to sebevědomý kluk, který to s mládeží myslí vážně. I proto jsem rád, že jsem tu mohl být a poradit klukům i trenérům," usmíval se spokojený útočník.

Kromě samotného tréninku se mohly děti svého vzoru ptát na nejrůznější věci.

Ale jen málokterý malý hokejista se odvážil ptát. Výjimkou byl brankář Ondra, kterého zajímalo, jak často Honejsek trénoval v devíti letech. Zlínský útočník mu se smíchem líčil jak s kamarády chodil ven a hrával nejrůznější hry.

Na trénink před zimní stadión se přišli podívat i rodiče a další fanoušci prostějovského hokeje.